Poprzedni artykuł: Zmniejsza ilość wyprysków, skutecznie matowi skórę i jest śmiesznie ta... Następny artykuł: Ten rozświetlacz będzie idealny dla posiadaczek tłustej i mieszanej ce...

Manicurzysta gwiazd zapewnia - tej jesieni będziemy nosić paznokcie w odcieniu niebieskiego

Makijaż, , tagi: manicure, modne paznokcie
Wiemy już, jakie włosy i makijaż będą modne najbliższej jesieni. Teraz czas na paznokcie - influencerki już noszą manicure, który niedługo będzie niezwykle modny!

Tego lata modne były neonowe odcienie paznokci, a szczególnie mocna pomarańcza, która sprawdzała się idealnie przy opalonej skórze. Teraz, gdy temperatura za oknem niedługo spadnie poniżej 20 stopni, my również ochłodzimy kolor swoich paznokci. Influencerki znane na całym świecie już noszą manicure w niebieskim kolorze!

Zobacz także: Friut Bowl Nails - ten trend w manicure pokochały gwiazdy

Modne paznokcie na jesień 2019

Dotychczas broniłaś się przed niebieskim kolorem na paznokciach? Zupełnie niepotrzebnie - przekonuje manicurzysta gwiazd, Tom Bachik, który regularnie wykonuje swoim klientom niebieski manicure. Teraz Selena Gomez nosi takie paznokcie! Ciemnoniebieski, morski kolor lub jasny błękit - modny będzie każdy odcień niebieskiego. Wszystko dlatego, że jego kolor powinniśmy po prostu dobrze dopasować do odcienia swojej skóry. Głęboki, chłodny granat nigdy nie będzie wyglądał dobrze przy bardzo jasnej karnacji, podkreśli żyłki i zasinienia, a dłonie będą wyglądały niezdrowo. Za to doskonale sprawdzi się przy ciepłej, żółtej karnacji. Dla bladziochów polecamy średni i jasny błękit, podobny do tego, który wybrała Kylie.

Niebieski na paznokciach to na tyle mocny akcent, że sam w sobie jest już efektowny i z pewnością będzie zwracać uwagę. Niepotrzebne są więc dodatkowe zdobienia. Co z długością płytki? Niebieski zdecydowanie najlepiej wygląda na średniej długości kwadratach, bądź lekko zaokrąglonych paznokciach.

Jesteście ciekawe jak pięknie można wystylizować paznokcie z niebieską płytką? Sprawdźcie naszą galerię, aby zobaczyć pracę manicurzysty gwiazd, Toma Bachika! 

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 lipca 2020, 00:44

Nasze propozycje