Poprzedni artykuł: Pogrubione rzęsy bez doklejania? Te tusze gwarantują powalający efekt Następny artykuł: Nakładanie podkładu za pomocą... prezerwatywy? Zobaczcie, że to możliw...

Zapomnij o kwadratowych paznokciach! Wiosną najmodniejszy kształt to...

Makijaż, , tagi: manicure
Modny będzie dużo wygodniejszy kształt paznokci od tych kwadratowych! Fanki frencha jednak nie będą narzekać:)

Prostokątne paznokcie szturmem zaczęły podbijać manicure pod koniec lat 90-tych i do tej pory mają wiele fanek. Często uzyskiwane są za pomocą doklejanych tipsów i dość mocno ozdabiane, co nierzadko wyglądać dość... kiczowato. Z kolei naturalne paznokcie piłowane w ten sposób, jeżeli są słabe, dużo łatwiej się zadzierają i łamią. 

W 2017 roku mówimy dość prostokątnemu kształtowi płytki. Teraz na pierwsze miejsce wysuwa się płytka w kształcie migdałka i spiczasta. Paznokcie mogą być krótkie lub długie, ale na pewno nie mogą mieć prostej końcówki, a tę zaokrągloną.

To kolejne potwierdzenie tego, że urodowe trendy idą w kierunku podkreślenia naturalnego piękna. Subtelne migdałki dodają dłoni delikatności, szczególnie kiedy pokryjemy je pastelowymi kolorami. Doskonale sprawdzi się na nich też francuski manicure. Zaokrąglone, dłuższe paznokcie z kolei idealnie wydłużają dłonie. 

Przykłady manicure modnego w 2017 roku znajdziecie w naszej galerii:)

Polecamy także:  Test na... Walentynki:) Który czerwony lakier najlepiej wytrzymał na paznokciach przez tydzień

Foto: Pinterest/pin/53480314304799861/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:54

Zobacz także

Nasze propozycje