Poprzedni artykuł: Wielki powrót błyszczyków do ust. Wybieramy 6 najlepszych Następny artykuł: Kristen Stewart pozbyła się brwi! Stylowe połączenie czy szpecąca decy...

Manicure "flame nails" to hit na Instagramie!

Paznokcie z namalowanymi mniej lub bardziej skomplikowanymi płomieniami to teraz jeden z najgorętszych trendów w sieci. Wersji tego modnego manicure'u jest mnóstwo. Wybierz tę, która najbardziej do ciebie pasuje!

Jeśli chcesz być modna, koniuszki twoich palców powinny "płonąć", bo najgorętszym trendem w manicurze są teraz na Instagramie "flame nails", czyli "płomienne paznokcie". Nam bardzo się on podoba także dlatego, że każdy znajdzie jego odpowiednią dla siebie wersję. "Flame nails" mogą mieć konserwatywne elegantki i szalone eksperymentatorki, posiadaczki zarówno krótkich, jak i długich paznokci. No i jego najprostszą wersję można zrobić sobie samodzielnie w domu - nawet, jeśli ma się dwie lewe ręce! ;-)

Jak wygląda manicure "flame nails"?

Paznokcie można mieć w płomieniach na wiele sposobów i... kształtów. Dobrze wyglądają na płytce spiłowanej w szpon, kwadratowej i w kształcie migdała. Płomienie mogą być wypełnione lub tylko obrysowane, w jednym lub wielu kolorach. Znalazłyśmy "flame nails" przypominające eleganckiego frencha, neonowe i fluorescencyjne. Możliwości jest mnóstwo i każda fanka modnego manicure znajdzie wersję idealnie pasującą do jej stylu i paznokci. 

Zobacz także: Blank space nails to manicure idealny dla eleganckich minimalistek! Sprawdź, jak wygląda?

Chcecie zobaczyć jakie mogą być "płomienne paznokcie"? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:22

Nasze propozycje