Poprzedni artykuł: Nie możesz domyć wodoodpornej mascary? Ta sztuczka ułatwia demakijaż Następny artykuł: Tym razem to Super-Pharm rusza z wielką promocją. Śpieszcie się! Macie...

Tylko nam Red Lipstick Monster pokazała, jak wykonać modne zdobienie na paznokciach!

Jaki manicure zrobić jesienią? Red Lipstick Monster zdradza nam niepublikowany w "Tajnikach paznokci" modny wzorek :).

Robienie wzorków na paznokciach wcale nie musi być trudne. Tylko nam Red Lipstick Monster zdradziła, jak wykonać modny i prosty wzorek na paznokciach.

Tajniki paznokci według RLM

Ewa Grzelakowska-Kostoglu jest jedną z pierwszych blogerek, która oprócz publikowania wideo w serwisie YouTube, zajmuje się również pisaniem poradników. Znana jako Red Lipstick Monster vlogerka, ma już na swoim koncie trzy książki. Pierwsz pojawiła się w 2015 roku, a były to "Tajniki makijażu". Kolejna, "Tajniki DIY" trafiła do sprzedaży w 2016 roku, a teraz przyszła pora na "Tajniki paznokci".

Każda z nich cieszy się ogromną popularnością, a premiera jej najnowszego dzieła była jedną z najbardziej wyczekiwanych. W ciągu godziny od uruchomienia sprzedaży, kupiono aż trzy tysiące egzemplarzy. Śmiało można powiedzieć, że "Tajniki paznokci" już teraz odniosły ogromny sukces. Na spotkaniach autorskich pojawiło się tyle osób, że wzrokiem trudno było ogarnąć cały tłum fanów. Cena? 49,90 zł. Egzemplarz można kupić wyłącznie na dedykowanej książce stronie internetowej

W "Tajnikach paznokci" Ewa zawarła praktyczne porady, dotyczące tego, jak pielęgnować i ozdabiać paznokcie. Dzięki nim będą wyglądać niczym z salonu kosmetycznego. W domowych warunkach jesteś w stanie wyczarować piękne wzory i kompozycje w bardzo prosty sposób. Red Lipstick Monster zdradza także triki profesjonalnych manikiurzystów :).

W naszej galerii znajdziecie nigdzie niepublikowane do tej pory zdjęcia z tutorialu paznokciowego. Ewa przygotowała go specjalnie dla nas! Zapewniamy, że tutorial jest bajecznie prosty, więc wykonanie zdobienia nie zajmuje dużo czasu. Efekt wow gwaratowany :).

Zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:54

Zobacz także

Nasze propozycje