Poprzedni artykuł: 13 rzeczy, których nie zdradzi Ci makijażystka Następny artykuł: Jak zagęścić brwi? Oto dość nietypowy sposób z wykorzystaniem... włosó...

Must have na lato: najlepsze kremowe cienie do powiek w KWC

Kremowy cień do powiek to najlepszy sposób na szybki i efektowny makijaż oczu w czasie lata. Jakie produkty z tej kategorii są naprawdę warte uwagi? Oto 5 z nich najwyżej ocienianych przez użytkowniczki w KWC.

Cienie do powiek o kremowej konsystencji najczęściej cechuje ponadprzeciętna trwałość, wodoodporność oraz szybkość nakładania. Brzmi to jak opis idealnego kosmetyku na lato, prawda? Kremowe cienie do powiek rzeczywiście doskonale sprawdzają się podczas wysokich temperatur.
Cień możemy nałożyć na całą powiekę i lekko rozetrzeć, dzięki czemu makijaż oka jest naprawdę szybki, a przy tym bardzo efektowny. Kremowy cień do powiek to także doskonała baza przedłużająca trwałość makijażu oraz wzmacniająca intensywność cieni, doskonale sprawdzi się zatem podczas wykonywania makijażu wieczorowego.

Jak nakładać cień do powiek w kremie?

Rolowanie się na powiece czy zanikanie cienia często są powodem nieprawidłowej aplikacji. Te problemy mogą występować, jeśli nałożymy cień w zbyt dużej ilości i nie rozetrzemy go na powiece. Zawsze lepszym rozwiązaniem będzie nałożenie na początku cienkiej warstwy produktu, a później dołożenie kolejnej, jeśli zależy nam na intensywnym efekcie. Cienie w kremie najlepiej aplikować palcami, dzięki czemu z łatwością rozetrzemy cień i wydobędziemy jego intensywność (dotyczy to przede wszystkim cieni perłowych i metalicznych). W zależności od przyzwyczajeń możemy też użyć pędzla, który sprawdzi się szczególnie w roztarciu granicy cienia.

W galerii prezentujemy kremowe cienie do powiek, które cechuje bardzo wysoka jakość. Sprawdź, jakie produkty otrzymały najwyższe oceny użytkowniczek!

Czytaj też: Neonowy makijaż oczu na lato krok po kroku

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:27

Zobacz także

Nasze propozycje