Poprzedni artykuł: Doskonały efekt i odporne na ścieranie formuły? Poznaj wyniki testu no... Następny artykuł: Nie umiesz konturować twarzy? Pomoże ci w tym... zabawka dla dzieci!

Uważaj, kiedy mówisz, że chcesz mieć 'okrągłe paznokcie'. Tak brzydkiego manicure jeszcze nie widziałyśmy

Makijaż, , tagi: manicure
Zawsze uważałyście, że najtrudniejszy w manicure jest wybór koloru? Tym razem najbardziej kłopotliwy okazał się kształt paznokci...

Jak dobrać kształt paznokci? Jeśli wybieramy się do salonu, zazwyczaj to maniciurzystka służy nam profesjonalną poradą, a kiedy idziemy do niej z konkretnym pomysłem, powinna nas wyprowadzić z błędu, jeżeli nasz wybór nie będzie korzystnie wyglądał na dłoniach. Tym razem jednak było inaczej...

Polecamy:  Manicure mechaniczny - znacie już ten trend?

Jak wygląda najbrzydszy manicure?

Niestety jego posiadaczką była Emma Jones. Kobieta udała się do pobliskiego salonu manicure. Kiedy "specjalista" zapytał ją o kształt paznokci, z pewnością odpowiedziała, że chce okrągłą płytkę i przeszła do wyboru koloru. Nie spodziewała się jednak, że jej prośba zostanie potraktowana dosłownie.

Polecamy:  Negative space czy cheeky blush? Top 5 manicure, które będą hitem w 2017 roku

Jak to w salonie, Emma oddała się w ręce specjalisty i nie zwracała uwagi, co się dzieje z jej dłońmi. Ufała, że manicure będzie profesjonalnie przygotowany. W trakcie jego wykonywania Emma była pochłonięta rozmową, ponieważ niedawno wróciła z wakacji w Turcji, więc dzieliła się swoimi doświadczeniami.
Dopiero kiedy weszła do samochodu, zauważyła, co tak naprawdę stworzono na jej paznokciach. Miała teraz akrylowe szpony zamiast paznokci, na dodatek źle wykonane. Mocno ucierpiały m.in. skórki, które nie zostały odpowiednio odsunięte. Za nieudany manicure zapłaciła ok. 168 zł.

Polecamy:  Jak usunąć manicure hybrydowy?

Sytuację uratowała znajoma manicurzystka, Angela Blemmings. Jak sama przyznaje, nie mogła uwierzyć w to co widzi, więc zrobiła zdjęcie nieudanemu manicure. Umieszczono je na Facebooku i jak można się domyślać, zdjęcie doczekało się tysięcy komentarzy i udostepnień.

To zdecydowanie jeden z najgorszych manicure, jaki kiedykolwiek widziałyśmy...

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Zdjęto nieodpowiednio położony akryl, pomalowano paznokcie na inny kolor. Efekt robi wrażenie. 

Uważajcie zatem na to, do jakiego salonu chodzicie... Zawsze sprawdźcie, jakie ma chociażby opinie w internecie, czy wśród znajomych. Poza tym, w trakcie kontrolujcie, co się dzieje z paznokciami i nie bójcie się reagować. 

Źródło zdjęcia głównego:  Facebook

Oto polecane odżywki do paznokci:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:42

Zobacz także

Nasze propozycje