Poprzedni artykuł: Redakcja poleca: Mgła pudrowa, która uratuje szarą cerę Następny artykuł: Malujemy i... zrywamy. Jak działają szminki typu peel-off?

Myślisz, że nie umiesz robić kresek eyelinerem? Zobacz te makijaże, a zmienisz zdanie ;)

To nie są propozycje na Halloween. To się dzieje naprawdę! Kobiety prezentują swoje kreski na oczach, które wyglądają gorzej niż źle, ale co gorsza - im się raczej podobają!

Choć w internecie możemy znaleźć wiele materiałów, które pokazują, jak krok po kroku namalować kreskę eyelinerem, a firmy prześcigają się w kosmetykach i akcesoriach, które mają to ułatwić, to jednak kobiety nadal mają z tym makijażem poważny problem. 

Zobaczcie także:  5 świątecznych palet cieni do powiek- chcemy je wszystkie;)

Namalowane w nieodpowiednim miejscu, za grube kreski, to tylko niektóre z problemów z jakimi się spotykamy na co dzień i przez które spóźniamy się do pracy, ponieważ po ich poprowadzeniu, makijaż nadaje się do zmycia. Do takich sytuacji przyznają się nawet osoby, które makijaż eyelinerem wykonują od miesięcy. 

Bywają jednak mniej krytyczne wobec siebie osoby. Niby o gustach się nie dyskutuje, ale niektóre postacie dość spektakularnie podkreślają swoje oczy celowo i nie jest to ich image na przebieraną imprezę, czy look na wybieg, jak to bywa w przypadku modelek. Wręcz karykaturalne makijaże to codzienność niektórych pań. Jednak im się pewnie podobają...

To trzeba zobaczyć... Zdjęcia na Was czekają w naszej galerii. 

Polecamy także:  Pokochałyśmy ten trend w makijażu:) Zobaczcie, jak się malować w kolorze... różowego złota!

Oto polecane eyelinery:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:32

Zobacz także

Nasze propozycje