Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI: doskonały podkład matujący i puder, który... zaczęłam p... Następny artykuł: Zapomnij o matowej szmince nude. W 2019 r. zamienimy ją na...

Najgorsze trendy w manicure 2018 roku. Te paznokcie śmieszyły i oburzały

Makijaż, , tagi: manicure
O tych trendach w manicure, które próbowały się "przebić" w 2018 roku wolimy zapomnieć. Same oceńcie, który jest najgorszy.

Francuski czy sweterkowy manicure to mocne trendy, utrzymujące się od kilku lat, które możemy już uznać za klasykę. Jednak manikiurzystki potrafi czasem ponosić, a paznokciowe trendy nieustannie nas zaskakują. Efektem są nierzadko szokujące pomysły, które mają przyciągnąć uwagę użytkowników Instagrama.

W 2018 roku chyba najbardziej nas oburzył manicure, w którym kluczowe były ŻYWE mrówki zamknięte w przedłużeniu paznokcia. Owady tłoczyły się w mikroskopijnej przestrzeni, skazane na śmierć, a my zastanawiałyśmy się, kto przy zdrowych zmysłach zdecydowałby się na coś podobnego. 

Polecamy:  Obrzydliwy czy seksowny? Szylkretowy manicure podzielił kobiety

Na Instagramie nie zabrakło także innych ekstrawaganckich trendów, przy okazji których na szczęście nie ucierpiało żadne żywe stworzenie. W naszej galerii zobaczycie niektóre z nich. Choć wydaje nam się, że już wszystko widziałyśmy, to jednak mamy wrażenie, że w 2019 jeszcze niejedna manikiurzystka zaskoczy nas jakimś swoim pomysłem. 

Pochwalcie się, jaki manicure najbardziej was zszokował w tym roku. Przy okazji polecamy wam też zaznajomienie się z trendami urodowymi, które według Pinteresta będą królowały w 2019 roku

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 03:59

Zobacz także

Nasze propozycje