Poprzedni artykuł: Krzyżyki i kółka - czyli konturowanie twarzy kredkami krok po kroku Następny artykuł: Dlaczego warto dodać do makijażu oczu białą kreskę? Sprawdź!

17 najlepszych baz pod cienie do powiek z KWC

Dobra baza pod cienie do powiek to podstawa trwałego i nieskazitelnego makijażu oczu. Wybrałyśmy 17 najlepszych baz pod cienie z KWC - wg Waszych recenzji i ocen ! Sprawdźcie, czy znacie je wszystkie!

najlepsza baza pod cienie

4 powody dla których warto stosować bazę pod cienie:

1. Pierwsza i najbanalniejsza – dobrze dobrana baza odczuwalnie przedłuża trwałość cieni i eyelinerów na powiekach. W przypadku, gdy zależy nam, żeby makijaż przetrwał całą noc w niezmienionym stanie (nie tracił intensywności koloru, nie rolował), baza jest po prostu nieodzowna.

2. Baza wyrównuje koloryt i powierzchnię skóry powiek i świetnie podbija odcień używanego cienia czy eyelinera – zwiększa jego intensywność i nasycenie koloru

3. Baza pod cienie może dobrze sprawdzić się w przypadku tzw. tłustej powieki – choć w tej sytuacji i tak najbezpieczniej jest postawić na cienie o kremowej konsystencji.

3. Jeśli do makijażu używamy bardzo trwałych i ciemnych kolorów, to po demakijażu na powiece może pozostać delikatna, ale niezbyt estetyczna chmurka koloru - szczególnie przy linii rzęs. Baza może temu skutecznie zapobiec, bo jest dodatkową warstwą izolującą skórę powiek.

Bazy pod cienie - którą wybrać?

najlepsza baza pod cienie

1. Baza pod cienie w pisaku Dr Irena Eris Provoke, 45 zł; 2. Baza pod cienie w słoiczku Artdeco, 30 zł; 3. Baza pod cienie w słoiczku Bell, 19 zł; 4. Baza pod cienie w słoiczku Wibo, 10 zł; 5. Baza pod cienie w tubce Mary Kay, 55 zł; 6. Baza pod cienie w słoiczku Fm Group, 22,90 zł; 7. Baza pod cienie w tubce KIKO, 30 zł; 8. Baza pod cienie w tubce Too Faced, 70 zł; 9. Baza pod cienie w tubce Urban Decay, 100 zł; 10. Baza pod cienie w słoiczku JOKO Exclusive, 22 zł; 11. Baza pod cienie w słoiczku Avon, 21 zł; 12. Baza pod cienie w słoiczku Paese, 15,99 zł; 13. Baza pod cienie w tubce Inglot, 49 zł; 14. Baza pod cienie w tubce Lumene, 35 zł; 15. Baza pod cienie w tubce Smashbox 12hour Photo Finish, 89 zł; 16. Baza pod cienie w słoiczku Hean Stay On, 12,99 zł; 17. Mineralna baza pod cienie E.L.F., 20 zł.

Sprawdź również: nowości - tusze do rzęs i lakiery do paznokci na lato

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:38

Zobacz także

Nasze propozycje