Poprzedni artykuł: Rozświetlacz w galaretce już dostępny w Polsce. 'Najlepszy rozświetlac... Następny artykuł: Kat Von D przyjechała do Polski! Zobacz relację z największego wydarze...

Cienie pod oczami i wypryski z tymi korektorami nie mają szans! Oto hity 18-lecia

Nieprzespana noc, niespodziewany pryszcz - to już nie musi być powód do zmartwień! Zobaczcie, którymi korektorami skutecznie zatuszujecie niedoskonałości na twarzy.

Z okazji 18-lecia serwisu Wizaz.pl, regularnie przeglądamy KWC w poszukiwaniu kosmetyków, które zasługują na tytuł hitów dekady albo i dwóch dekad. Tym razem lepiej się przyjrzałyśmy korektorom. Wybrałyśmy dla was te, które doskonale tuszują nie tylko cienie pod oczami, ale według Wizażanek poradzą sobie także z wszelkimi niedoskonałościami typu niewielkie wypryski czy przebarwienia. Co więcej, te kosmetyki doskonale współpracują z pozostałymi produktami do makijażu.

Jak się okazuje, Wizażanki nie ograniczają się jedynie do korektorów, które są dostępne w polskich drogeriach. Jeżeli coś się cieszy dużą popularnością zagranicą, to one również to testują, co się przekłada na komentarze w KWC, a nas to niezmiernie cieszy. 

Polecamy:  Te wodoodoporne eyelinery są hitem od lat! Naprawdę warto je mieć

To właśnie na podstawie recenzji w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów powstało zestawienie najlepszych korektorów do twarzy, które znajdziecie w naszej galerii. Przy okazji zaznaczamy, że nie są to palety, a pojedyncze kosmetyki w płynie, a nawet w... proszku! Jesteście ciekawe, które korektory w ciągu ostatnich 18-stu lat cieszyły się największą sympatią Wizażanek? Zapraszamy do lektury:)

Polecamy:  Tak pachną najlepsze i najbardziej trwałe perfumy ostatnich 18. lat

Źródło zdjęcia głównego:  iStock

Wypróbuj hity z bazy Kosmetyk Wszech Czasów Wizaz.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 10:09

Zobacz także

Nasze propozycje