Poprzedni artykuł: To ulubiony makijaż gwiazd na wielkie wyjścia. Wypróbuj go na Sylwestr... Następny artykuł: Tłuste, zimowe kremy potrafią zniszczyć każdy makijaż. Ratunkiem są te...

Te cudeńka odświeżają i wygładzają twarz w minutę niczym Photoshop

Twoja twarz przed świętami postarzała się i poszarzała? Nic dziwnego - sprzątanie, szukanie prezentów, gotowanie... To stresuący czas dla ciebie i twojej skóry. Ale spokojnie - znalazłyśmy propozycje kremów BB, które odmłodzą skórę niczym Photoshop:)

Krem BB do twarzy to prawdziwy skarb szczególnie wtedy, kiedy nie mamy czasu na nakładanie kremu i bazy, a z drugiej strony chcemy, aby skóra wyglądała na świeżą, wypoczętą i obowiązkowo młodszą niż metryka wskazuje:)

Polecamy:  Brak matu to mało powiedziane. Teraz usta mają być jak... lustro!

Dlaczego są idealnym rozwiązaniem? Kremy BB oprócz pigmentów, które korygują koloryt skóry, posiadają także witaminy, które ją nawilżają i wygładzają, dzięki czemu wyglądamy jakbyśmy odmłodniały w oczach. 

Jaki krem BB wybrać? 

Wszystko zależy oczywiście od rodzaju skóry. Kremy BB, tak jak pozostałe kosmetyki, również są dostosowane do potrzeb cery. Możecie wybierać pomiędzy tymi do skóry tłustej, które dodatkowo zadbają o to, aby twarz nadmiernie się nie świeciła, jak i tymi przeznaczonymi do skóry suchej, które skutecznie ją nawilżą i nie będą podkreślały skórek. 

Jeżeli przed wami górskie szaleństwo na stoku, pamiętajcie, że kremy BB zawierają w sobie również filtry UV, które powinnyśmy nakładać na twarz niezależnie od pory roku. 

Jaki makijaż zrobić na święta?

Jeżeli zastanawiacie się nad makijażem na święta, a jednocześnie wiecie, że nie będziecie miały na niego zbyt wiele czasu, to pamiętajcie o tym, że ten zbyt mocny może podkreślać zmęczenie. Lepiej postawcie na dobry krem BB (propozycje znajdziecie w naszej galerii), aplikujcie na niego puder, rozświetlacz, a oczy zaznaczcie delikatną  stanowić jedyny wyrazisty element makijażu. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 14:32

Nasze propozycje