Poprzedni artykuł: Czy brwi Wizażanek stały się takie, że WOW? Poznaj wyniki testu nowych... Następny artykuł: 3 sposoby na podkręcanie rzęs bez zalotki

10 najlepszych podkładów do 25 zł z KWC

Dobry podkład nie musi być drogi! Zobaczcie 10 najwyżej ocenionych podkładów z KWC, które kosztują mniej niż 25zł! Czy znalazł się wśród nich Wasz faworyt?

Dobrze dobrany podkład to podstawa makijażu. Odpowiednio nałożony wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, kryje drobne niedoskonałości, dodaje cerze blasku, młodzieńczej świeżości, ale też pożądanego w niektórych partiach twarzy matu. Poszukiwanie idealnego podkładu – takiego, które nie ciemnieje, nie wyciera się, nie zapycha porów często trwa latami. Testujemy wiele podkładów, różnych marek, z różnych półek cenowych i w końcu, za którymś razem, udaje nam się upolować ideał. Ciężko o podkład uniwersalny, który będzie pasował wszystkim. Natomiast istnieją takie, które wpisują się w gust wielu osób – w związku z tym postanowiłyśmy zebrać  w jednym miejscu 10 najlepszych podkładów z KWC. Nasze kryterium było jedno – cena. Podkład nie mógł być droższy niż 25 zł. Zobaczcie, co znalazło się wśród TOP10!

Jeśli masz bardzo jasną cerę, zobacz 10 najjaśniejszych podkładów

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 18:35

Zobacz także

Nasze propozycje