Poprzedni artykuł: Mocno podkreślone brwi i... Dziewczyny w sieci pokochały makijaż "inst... Następny artykuł: Zapomnij o kwadratowych paznokciach! Wiosną najmodniejszy kształt to.....

Pogrubione rzęsy bez doklejania? Te tusze gwarantują powalający efekt

Dzięki tym tuszom do rzęs będziesz mogła zrezygnować z przedłużania i zagęszczania ich innymi metodami. Wystarczy kilka pociągnięć szczoteczką i od razu zauważysz różnicę.

Gęste i długie rzęsy są sexy, ale również odmładzają. Ale kiedy natura poskąpiła nam naturalnego wachlarza rzęs, warto sięgnąć po mascarę, która zapewni nam naprawdę spektakularny efekt. Dość istotne jest w tym przypadku wybranie odpowiedniego kształtu szczoteczki.

Podczas zakupów skup się na szukaniu tych, które mają równomiernie rozstawione wypustki. Dzięki temu za każdym razem perfekcyjnie uda ci się rozdzielić włoski i pokryć każdy z nich dokładnie tuszem. Szczoteczka w kształcie grzybka sprawdzi się w tym przypadku najlepiej. Aczkolwiek w wielu przypadkach również te wygięte w łuk nadają ciekawy efekt podkręcenia i pogrubienia jednocześnie. Nie zapomnij również o zalotce!

Zobacz także:Zapomniany kosmetyk wraca do łask! Jest bardzo tani, ale działa fenomenalnie

Jeżeli zawsze nakładasz więcej niż jedną warstwę pamiętaj, aby były one naprawdę cienkie. W innym wypadku nici z pogrubienia, bo rzęsy będą za bardzo obciążone i stworzysz przez to nieestetycznie „pajączki”. A wyczesywanie grudek to nic przyjemnego, bo włoski sklejają się wtedy jeszcze bardziej.

W naszej galerii znajdziesz propozycje idealne do stworzenia naprawdę pięknego wachlarza rzęs.

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:05

Zobacz także

Nasze propozycje