Poprzedni artykuł: Ten korektor za 20 zł zakrywa nawet tatuaż! To hit internetu Następny artykuł: Po zabiegu microbladingu kobieta trafiła na 3 dni do szpitala. Co posz...

Najlepsze rozświetlacze w historii Wizaz.pl. Ceny zaczynają się od 9 zł

To one od lat rozświetlają twarz i ciało Wizażanek i zdobyły najlepsze oceny w katalogu KWC. Sprawdźcie, po które rozświetlacze warto sięgnąć.

Rozświetlacze mają jeden, główny cel - nadanie skórze blasku, czyli inaczej mówiąc - jej odmłodzenie! Ale nie tylko - potrafią także doskonale powiększyć usta i oczy albo wysmuklić nos. Aplikowane na kości policzkowe doskonale odbijają światło, sprawiając, że skóra wygląda bardzo promiennie. Słynna makijażystka Eryka Sokólska twierdzi nawet, że rozświetlacz zasługuje na miano najbardziej przełomowego kosmetyku XXI wieku!

Rozświetlacze dostępne są w wielu formułach - na rynku mamy te w sticku, w płynie lub w kamieniu. Najbardziej bezpiecznym wyborem będzie rozświetlacz prasowany, który łatwo aplikować nawet początkującym. Z kolei te w płynie warto mieszać z podkładem w celu uzyskania skóry pełnej blasku. Zastanawiacie się, po który konkretnie produkt sięgnąć? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czeka na was przegląd stworzony na podstawie opinii Wizażanek z katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. 

 Więcej informacji o trendach oraz kosmetykach, które królowały w ostatnich latach znajdziecie w magazynie Wizaz.pl, wydanym właśnie z okazji osiągnięcia przez serwis pełnoletności:)

18 urodziny wizazpl

Źródło zdjęcia głównego: iStock

Wypróbuj hity katalogu Kosmetyk Wszech Czasów:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:26

Zobacz także

Nasze propozycje