Poprzedni artykuł: Ta blogerka robi piękne makijaże. Ale internauci wolą ją bez make-upu.... Następny artykuł: Sensacyjna formuła, której nie czuć! Poznaj wszystkie odcienie

Nie czekaj na promocję w Rossmannie! Wiemy, gdzie kultowe podkłady kupisz teraz najtaniej

Szukasz idealnego podkładu na wiosnę w niższej cenie? Wybrałyśmy takie, z których każda kobieta będzie zadowolona.

Wiosenne promocje to najlepszy czas na zaopatrzenie się w ulubione kosmetyki. I chyba nie skłamiemy, jeżeli powiemy, że najbardziej czekamy na -55 procent w Rossmannie. Zazwyczaj okazja na zakup taniej kolorówki pojawia się dopiero w kwietniu, więc postanowiłyśmy zrobić przegląd aktualnych gazetek i sprawdzić, gdzie świetne podkłady kupicie już teraz. 

Wybrałyśmy cztery najbardziej popularne i najlepiej oceniane w naszym KWC podkłady, które każda z nas powinna chociaż raz w życiu kupić i przetestować. Teraz kupicie je w nieziemsko niskich cenach!

Tanie podkłady z drogerii - które warto kupić?

Na podkłady z wyższej półki cenowej nie każda z nas może sobie pozwolić. To wcale nie znaczy, że w drogeriach nie można znaleźć tak samo dobrych, a czasami nawet lepszych. Wielokrotnie przekonałyśmy się na własnej skórze, że cena wcale nie świadczy o jakości. W Hebe wystartowała właśnie promocja, która potrwa od 14 marca do 27 marcaKultowe podkłady można teraz kupić za bezcen!

Jakie to są konkretnie produkty? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. Mamy nadzieję, że jest wśród nich wasz ulubieniec :).

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 04:59

Zobacz także

Nasze propozycje