Poprzedni artykuł: Wybrałyście pomadkę Wizaz.pl! Tak wygląda "nude" idealny Następny artykuł: TEST REDAKCJI: Wypróbowałyśmy linię HD od Golden Rose. Naprawdę działa...

Najlepsze tusze do rzęs osiemnastolecia według Wizażanek

Mamy dla was kolejny przegląd kosmetyków ostatniego 18-lecia. Tym razem wzięłyśmy pod lupę tusze do rzęs. Które cieszą się największym uznaniem Wizażanek?

W tym roku Wizaz.pl obchodzi 18-lecie, a co za tym idzie, także urodziny świętuje także katalog Kosmetyk Wszech Czasów. Wzięłyśmy więc pod lupę kosmetyki, które na przestrzeni tych wszystkich lat cieszyły i nadal się cieszą waszym największym uznaniem. Tym razem przyjrzałyśmy się tuszom do rzęs.

Polecamy:  Najlepsze matowe pomadki osiemnastolecia według Wizażanek

Niektóre z nich zdobywają wasze serca od kilku lat, a liczba ich recenzji przekracza 1000, przy czym średnia ocena żadnego z nich nie jest niższa niż 4/5. Zdecydowana większość z nich jest łatwo dostępna w asortymencie drogerii i często możemy je nabyć w ramach akcji promocyjnych.

Polecamy:  Wybrałyście pomadkę Wizaz.pl! Tak wygląda "nude" idealny

Maskary, które znajdziecie w naszej galerii zazwyczaj są chwalone za dokładne rozczesywanie rzęs, pogrubianie ich i nieosypywanie się. Zobaczcie, które tusze cieszą się największą popularnością.

Przypominamy również, że przy okazji naszych urodzin czeka na was także wiele ciekawych konkursów. Możecie je śledzić TUTAJ

Źródło zdjęcia głównego:  iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 05:10

Zobacz także

Nasze propozycje