Poprzedni artykuł: Harry J. zdradza, jak w prosty sposób wykonać perfekcyjny makijaż! Mus... Następny artykuł: Jak nosić róż na oku, żeby nie wyglądać na chorą?

Ta dziewczyna do maskowania koszmarnego trądziku używa tylko tych dwóch podkładów!

Brytyjska blogerka znalazła dwa podkłady, które są w stanie prawie całkowicie zakryć jej koszmarny trądzik. Jeden jest dość drogi, a drugi znacznie tańszy, ale oba są doskonałe. Zobaczcie efekty ich stosowania!

Abbie Bull ma trądzik od 15. roku życia. Żadne ze stosowanych przez nią leków i "cudownych specyfików" nie przynosiły rezultatów. Ropne krosty i bolesne cysty trwały niewzruszone, a jedyne co Abbie mogła zrobić, to jak najlepiej je zamaskować. Lata ukrywania zmian na buzi zrobiły z niej prawdziwą ekspertkę od kryjących podkładów. Bull używa głownie dwóch produktów - jednego Huda Beauty, a drugiego Makeup Revolution - a ich skuteczność prezentuje na swoim Instagramie. Jeśli ktoś jeszcze nie poznał się na tych kosmetykach, to fotki umalowanej nimi Abbie na pewno go do nich przekonają.

Fot.: mat. prasowe

Zobacz także: Ten makijaż ukryje nawet najsilniejszy trądzik! Musisz to zobaczyć!

Podkłady skutecznie maskujące trądzik

Abbie Bull marzy o karierze profesjonalnej makijażystki i Instagram traktuje trochę jak swoje portfolio. Prezentując wykonane przez siebie makijaże, zawsze umieszcza obok zdjęcia pokazujące jej twarz przed ich wykonaniem. I wrażenie robią nie tylko umiejętności Brytyjki, ale też skuteczność używanych przez nią kosmetyków. Okazuje się, że Abbie zazwyczaj sięga po jeden z dwóch swoich ulubionych podkładów: FauxFilter Foundation Huda Beauty (175 zł) albo Conceal & Define Makeup Revolution (około 40 zł). Oba świetnie maskują szpecące jej buzię zmiany, i gdyby nie nierówności na policzkach, można by w ogóle nie zauważyć, że Bull ma poważne problemy z cerą.

Fot.: Instagram

Fot.: Instagram

Zobacz także: Oto 5 najlepszych tutoriali, dzięki którym nauczysz się zakrywać trądzik!

Oba stosowane przez Abbie Bull podkłady to dobrze znane nam hity, ale i tak jesteśmy pod wrażeniem, jak dobrze poradziły sobie one z trądzikiem Brytyjki. Lepszej reklamy tych kosmetyków nie możemy sobie wyobrazić! ;-)

Przy okazji przypominamy, że podkład Huda Beauty możecie kupić w Polsce w Sephorze. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:27

Zobacz także

Nasze propozycje