Poprzedni artykuł: Patricia Kazdi pokazała się bez makijażu! 'Wygląda 10 lat młodziej!" i... Następny artykuł: Żona Sławomira znowu zachwyciła fanów! Nie każda gwiazda ma odwagę, by...

Te wodoodporne eyelinery są hitem od lat! Naprawdę warto je mieć

Dość z rozmazywaniem i odbijaniem się kreski na powiekach. Przed wami najlepsze wodoodporne eyelinery ostatniego 18-lecia, które znalazłyśmy w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów.

Namalowanie idealnych kresek eyelinerem to jedno... Trzeba jeszcze zadbać, by się nie rozmazały oraz nie odbiły na górnej powiece, co jest bardzo częste w przypadku tej opadającej. Często nawet najbardziej wprawione w makijażu kobiety mają z tym problem. Aby eyeliner jak najdłużej utrzymał się w nienaruszonym stanie, powinien on być wodoodporny. 

Polecamy:  Te podkłady skradły wasze serca. Najlepsze z najlepszych ostatnich 18 lat!

Z okazji 18-lecia serwisu Wizaz.pl postanowiłyśmy sprawdzić, które z wodoodpornych eyelinerów ostatnich lat najbardziej przypadły wam do gustu. Wiele z nich znajduje się w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów od naprawdę długiego czasu, a ilość opinii o ich działaniu liczymy w setkach. Na dodatek ich oceny są naprawdę imponujące. Poza tym większość z nich bez problemu kupimy w drogerii, a co za tym idzie - niejednokrotnie również w promocji. 

Sprawdźcie, które eyelinery znalazły się w naszym zestawieniu. Może podpowiecie nam, jaki jeszcze powinien się tam znaleźć?:)

Polecamy:  Jaki kosmetyk zrewolucjonizował makijaż w ciągu ostatnich 18-stu lat?

Źródło zdjęcia głównego:  iStock

Wypróbuj hity z bazy Kosmetyk Wszech Czasów Wizaz.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 09:10

Zobacz także

Nasze propozycje