Poprzedni artykuł: Naprawdę "ostra" gąbeczka do makijażu - czy przebije BeautyBlender? Następny artykuł: Co za metamorfoza! Zobaczcie, jak odpowiednim makijażem można zakryć t...

Coraz więcej dziewczyn nakłada podkład wraz z... olejkiem. Dlaczego to robią?

Jeżeli uważnie śledzicie trendy w makijażu, Waszej uwadze na pewno nie uszedł ten trik. Jakie naprawdę daje efekty? Czy nie ma żadnych wad?

Od jakiegoś czasu na Instagramie możemy zobaczyć, jak dziewczyny na gąbeczkę z podkładem dodają kroplę olejku lub aplikują na swoją twarz olejek, a dopiero potem nakładają podkład. Ten trik stosują także przy użyciu korektora oraz pomadek do ust.

Zobaczcie także:  Szminka w... proszku? Internautki już pokochały ten kosmetyk!

Postanowiła go przetestować również jedna z polskich blogerek - Karolina ze StylizacjeTV. Do swojego makijażu wybrała olejek marki Smashboxoraz podkład i korektor marki Kat Von D Beauty. Oba produkty charakteryzują się mocnym kryciem.

Jakie były jej wrażenia? 

Blogerka zauważyła, że przede wszystkim olejek zabrał podkładowi i korektorowi krycie. Wydawać by się więc mogło, że ten trik nie jest wart stosowania, ale nie, nie. Otóż zaletą połączenia olejku i podkładu było to, że fluid tak szybko nie zastygał, nie wchodził w zmarszczki, a co za tym idzie, nie podkreślał ich, a efekt glow utrzymywał się nawet po przypudrowaniu. Zobaczcie test na nagraniu. 

Spróbujecie same wypróbować ten trick?

Zobaczcie także:  Czy odważyłabyś się pójść w takiej pomadce do... pracy? My je przetestowałyśmy :)

Foto: Pinterest/pin/304907837256778899/

Oto podkłady polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 02:30

Zobacz także

Nasze propozycje