Poprzedni artykuł: Ten makijaż... leczy z kompleksów :) Następny artykuł: Kobiety lubią... niebieski :) Wiosną nosimy paznokcie w kolorze baby b...

Jaskółka na... imprezie techno? :) Ten makijaż daje po oczach!

Lubisz, gdy uwaga otoczenia koncentruje się tylko na tobie? Musisz zobaczyć ten trend :)

Spodobały ci się "syreni" makijaż i jaskółka bez wypełnienia? Ten trend jest równie ciekawy, a nawet... jeszcze bardziej efektowny. W ostatnim czasie Instagram podbija neonowa kreska. To nie żart - pełna blasku jaskółka w odsłonie 3D zachwyciła internautki, które chętnie odtwarzają ją na swoich powiekach i uwieczniają na efektownych selfie. A najlepsze jest to, że ten makijaż wcale nie wymaga użycia neonowego eyelinera.

Jak narysować neonową kreskę? Wszystko opiera się na grze kolorów - makijażyści lansujący ten trend używają białego lub srebrnego eyelinera, który zestawiają z jasnym, intensywnym kolorem (najczęściej pojawiają się fioletowy i niebieski), od którego tworzą przejście tonalne za pomocą cieni. Uzyskany w ten sposób kontrast powoduje, że kreska zyskuje efekt "fluo" - zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia, które mówią więcej niż jakiekolwiek słowa.

Neonowa kreska często występuje w duecie ze smokey eye (przy okazji zachęcamy do sprawdzenia, jak wykonać "przydymione oko" bez użycia... cieni do powiek) i choć niektórym może się to kojarzyć z imprezą w stylu techno, to naszym zdaniem dawno nie było tak efektownego trendu. Warto wypróbować - nawet dla samej zabawy! :)
Pamiętajcie także o tym, by przy takim makijażu oka dobrze podkreślić brwi - weź udział w teście nowości i wypróbuj 1 z 5 produktów do stylizacji brwi od Golden Rose!

Co sądzicie o neonowej kresce? Wypróbujecie ten trend?

Zobacz też: Pożegnaj na zawsze smugi z podkładu - ten trick sprawi, że twój makijaż zawsze będzie idealny!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 18:21

Zobacz także

Nasze propozycje