Poprzedni artykuł: H&M BEAUTY DAY - przyjdź i zobacz nową linię kosmetyków! Następny artykuł: Tightlining – hit Azjatek krok po kroku!

Inspirujące makijażowe vlogerki. Zobacz, co je wyróżnia!

Upartość, determinacja, ambicja i ogromna wiara w siebie, te cechy charakteryzują 3 poniższe kobiety. Dla każdej z nich makijaż jest wyrażeniem siebie i oznaką samodzielności. Niepełnosprawność nie stoi im na przeszkodzie w prowadzeniu kanału na YouTube i zdobywania całej rzeszy fanów. Poznaj 3 niezwykle inspirujące vlogerki makijażowe!

Niepełnosprawnym osobom trudniej jest spełniać marzenia i realizować karierę zawodową. To, co jest na wyciągnięcie ręki dla normalnych, zdrowych ludzi, dla osób niepełnosprawnych często jest nie lada wyzwaniem. Jednak udaje się im przełamywać słabości i spełniać się w sztuce, sporcie i wielu innych dziedzinach. A co jeśli, zdawałoby się prosta rzecz, jaką jest wykonanie makijażu staje się ogromnym wyzwaniem? Na YouTube i Instagramie odnajdziemy wiele urodowych vlogerek, które tworzą perfekcyjne makijaże. My znalazłyśmy 3 dziewczyny, które wyróżniają się na tle innych i zrobiły na nas ogromne wrażenie. Mimo niepełnosprawności wykonują makijaże i tworzą tutoriale urodowe i makijażowe. Podobnie jak kobiety z chorobami skórnymi, publikujące selfie, nie wstydzą się swojej choroby i rozwijają pasję do makijażu, i nie tylko. Mimo wielu chwil słabości nie poddały się i pogodziły ze swoimi chorobami. Makijaż traktują jako sposób samodzielności i samorealizacji.

Anioł na resorach

 Na zdjęciach Bogumiła Siedlecka - anioł na resorach, w pięknych makijażach. Dlaczego anioł na resorach? Bo uważa się za anioła, chciałaby być idealna jak on. A resory to jej codzienny środek transportu, tj. wózek inwalidzki. Źródło zdjęć: instagram.com/aniolnaresorach/

Bogumiła Siedlecka - anioł na resorach

Wózek inwalidzki to dla niej żadna przeszkoda. Bogumiła Siedlecka to pełna optymizmu i ambicji kobieta, która mimo ciężkiej choroby, jaką jest łamliwość kości, stara się żyć normalnie i spełniać marzenia. W wieku 15 lat napisała książkę, pt. "Historia jednego marzenia". Obecnie jest vlogerką i zajmuje się PR i marketingiem. Na jednym z portali Bogumiła wspomina, że rodzina bardzo o nią dbała. Ale ona postanowiła się usamodzielnić, pójść na studia oraz podjąć pracę. Nie było łatwo, ale dzięki swojej determinacji, chęci zaistnienia i samorealizacji dopięła swego. W codziennym życiu wspiera ją mąż. Anioł na resorach, tak nazywa się zarówno jej blog, jak i kanał na YouTube. Kanał zebrał prawie 25,5 tysiąca subskrypcji. Oprócz filmów z makijażem znajdziemy vlogi z codziennego życia, filmy kosmetyczne, pielęgnacyjne i poradnikowe.

Naprawdę mocno pracowałam, by dotrzeć do punktu, w którym jestem teraz. (…) Staram się wierzyć, że ludzi zatrzymuje to, jaka jestem, a nie to, że jestem osobą z niepełnosprawnością.

Bogumiła Siedlecka
Lucy Edwards

Na zdjęciach niewidoma Lucy Edwards. Na jej kanale yotubowym oprócz filmów makijażowych znajdziemy wiele zabawnych video. Źródło zdjęć: youtube.com/user/YesterdaysWishes/

Niewidoma vlogerka makijażowa Lucy Edwards

Próbowałaś kiedyś wykonać makijaż z zamkniętymi oczami? Ona musi to robić codziennie. Lucy Edwards, to młoda dziewczyna, która z czasem straciła całkowicie wzrok. Było jej ciężko pogodzić się z chorobą. Życie vlogerki uległo diametralnej zmianie. Otrzymała wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół, dzięki temu udało się jej nabrać wiary w siebie. Początkowo w makijażu pomagała jej siostra, z czasem Lucy doszła do perfekcji. Sama potrafi odróżnić kosmetyki i wie gdzie i jak je nałożyć.

Ponieważ jestem niewidoma, czuję potrzebę, żeby zadbać o siebie chociaż w ten sposób. Chcę wyglądać dobrze, bo dzięki temu sama czuję się ze sobą lepiej. To, że nauczyłam się malować pomimo przeciwności losu, sprawia, że choć w tej kwestii mam nad sobą pełną kontrolę. Problemy ze wzrokiem sprawiają, że jestem skazana na pomoc innych ludzi w wielu różnych sytuacjach. Przynajmniej w tej jednej chcę czuć się niezależna.

Lucy Edwards

Zadziwiające, w jaki sposób niewidoma dziewczyna potrafi estetycznie wykonać makijaż, rozblendować cienie na oku, czy wymodelować twarz. Zobacz jak Lucy Edwards prezentuje się w filmach na YouTube.

Jordan Bone

Piękna, perfekcyjna i elegancka Jordan Bone. Jeździ na wózku i rusza jedynie dłońmi, chociaż nawet one nie są w pełni sprawne. Mimo to udziela się w social mediach i interesuje się modą i wizażem. Źródło zdjęć: instagram.com/jbone89/, jordansbeautifullife.com

Waleczna vlogerka Jordan Bone

Chociaż nie potrafi mocno trzymać pędzla w ręku, to opanowała sztukę wizażu. Mimo wielu problemów osiągnęła sukces. Jordan Bone to młoda kobieta, która w wieku 15 lat uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku uszkodziła rdzeń kręgowy w szyi. Obecnie Jordan jeździ na wózku i cierpi na niedowład kończyn. Wiele lat zajęło jej wyćwiczenie dłoni, na początku nie mogła w ogóle nimi ruszać. Teraz potrafi sama wykonać makijaż! Dziewczyna na swoim przykładzie pokazuje, że determinacja i wiara w siebie pozwala zdziałać cuda. Jordan twierdzi, że jedynie makijaż daje jej trochę samodzielności, dlatego nagrywa filmiki na YouTube i prowadzi bloga. Oprócz makijażu pasjonuje ją również moda. Komentarzami krytykującymi jej niepełnosprawność przestała się przejmować. Na jednym z video na kanale opowiedziała o swoim problemie z chorobą. Film „Moja piękna walka” obejrzało ponad 4 mln widzów.

Co sądzicie o niepełnosprawnych vlogerkach makijażowych?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 13:37

Nasze propozycje