Poprzedni artykuł: Walczycie z trądzikiem? Vlogerki i makijażyści pokazują, jak go ukryć Następny artykuł: Kosmetyki halal nie tylko dla muzułmanek

Niespotykane kolory szminek

Makijaż,
,
, tagi: kolorowe szminki, szminki do ust, niespotykane kolory szminek
Podkreślone usta to zdecydowanie must have w trendach makijażowych ostatniego okresu. Wyraziste kolory, matowe czy też błyszczące chyba najbardziej przyciągają wzrok. A co Wy na to, żeby dać się porwać odrobinie szaleństwa i spróbować na swoich ustach dość niekonwencjonalnych kolorów? Sprawdźcie, o jakie chodzi!

Czerwone, nudziakowe, różowe i wiele innych odcieni szminek czy błyszczyków wyglądają pięknie. Są to kolory bardziej naturalne lub też mniej, ale wszystkie mieszczą się w „granicach normy”, jeśli chodzi o standardowy makijaż na różne okazje.

Jednak w ostatnim okresie pojawia się coraz więcej odważnych i nietuzinkowych kolorów. Oto kilka z nich!

Niebieski

Ten kolor na ustach to zdecydowana nowość! Niezbyt często spotyka się osoby z takim kolorem na ustach (o ile w ogóle), ale najwyraźniej zyskuje on coraz większą popularność! Kylie Jenner również pokusiła się o tę barwę w kolekcji swoich Lip Kitów. Jak Waszym zdaniem taka szminka prezentuje się na ustach?

Happy 4th of July! @kyliecosmetics store is still stocked & open as planned I hope everyone has an amazing and safe 4th!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Zielony

Zieleń na ustach jest chyba jeszcze rzadsza niż niebieski. Lecz czy wygląda gorzej? To już zależy od własnych upodobań :) Jak Wam się podoba?

Żółty

Ten kolor jest chyba jednym z najbardziej przyziemnych spośród nietuzinkowych. Co nie zmienia faktu, że jest równie niespotykany jak reszta. Naszym zdaniem na ustach wygląda dość w porządku! A Wy co o niej myślicie?

Czarny

Kolor czarny na ustach widujemy wśród ludzi coraz częściej. Przyjął się chyba najlepiej spośród wszystkich przez nas wymienionych. Same osobiście pokusiłybyśmy się o ten kolor! A Wy?

Szary

Ten kolor to mój personalny faworyt. Podobnie jak reszta jest mało spotykany, ale wygląda bardzo ciekawie. Jak myślicie, sprawdzi się w makijażu?

Would you? #lips #greylipstick #lipstick #nails #greynails

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fashion On Steroids (@fash_craze)

Pokusiłybyście się na któryś z tych kolorów? A może już jesteście w posiadaniu jakiegoś? Koniecznie dajcie znać!

Poznaj najlepsze pomadki do ust!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:28

Zobacz także

Nasze propozycje