Poprzedni artykuł: Doskonale matowi i wcale nie wysusza cery! Cudowny puder teraz aż 17 z... Następny artykuł: Najlepsze róże do policzków ostatniego 18-lecia. To ulubieńcy Wizażane...

Ta dziewczyna twierdzi, że znalazła sposób na megadługie rzęsy. Ona je... przycina

Makijaż, , tagi: długie rzęsy
W czasach, gdy istnieje już wiele sposobów na spektakularnie długich rzęs, ta blogerka znalazła naprawdę kontrowersyjne rozwiązanie. Postanowiła je podcinać jak włosy. Czy to działa?

Blogerki na Instagramie dzielą się naprawdę różnymi, często bardzo pomocnymi trikami na poprawę swojego wyglądu. Tym razem jednak Cassandra Lopez pokazuje dość niekonwencjonalny sposób na stymulację rzęs. Mimo że na rynku nie brakuje skutecznych odżywek do rzęs, blogerka znalazła dla nich nietypową alternatywę.

Przycinanie rzęs

Cassandra Lopez, która na Instagramie występuje pod nazwą "cassisel" opublikowała nagranie, na którym przycina sobie rzęsy. Jak twierdzi, ten sposób sprawia, że włoski znacznie szybciej rosną i uzyskują imponującą długość. Według niej, ten "zabieg" działa analogicznie do przycinania końcówek włosówZaznacza jednak przy tym, że u niej ten sposób działa świetnie, ale każdy jest inny i nie może zagwarantować, że jednakowo sprawdzi się u każdego.

Polecamy:  Kolor nude przenosi się z ust i paznokci na... rzęsy! Zobaczcie "nagi" makijaż oczu

Jak przycinać rzęsy?

Cassandra pokazuje, że najpierw podkręca je za pomocą zalotki, a potem maluje swoim tuszem do rzęs. Tak przygotowane włoski wtedy delikatnie podcina na końcach. 

Naszym zdaniem zabieg jest dość ryzykowny, chociażby ze względu na stosowanie ostrego narzędzia w okolicy oczu i dlatego nie polecamy tego sposobu na wzmocnienie rzęs i zwiększenie ich długości. Dyskusja na ten temat toczyła się także na naszym Forum. Wizażanki twierdzą, że podcinanie rzęs nie powoduje poprawy ich długości. A nawet popierają to swoimi doświadczeniami!

Jeżeli chcecie poprawić kondycję rzęs, lepiej sięgnijcie po sprawdzoną odżywkę, która stymuluje ich wzrost. 

odzywki do rzęs
zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 14:10

Zobacz także

Nasze propozycje