Poprzedni artykuł: Krem BB, podkład teraz nakładamy na… paznokcie? Następny artykuł: Zrób zakupy jak gwiazda!

O jej brwiach mówią wszyscy! O którą gwiazdę chodzi i dlaczego pokazała takie zdjęcie?

O tych brwiach mówią wszyscy! Do której gwiazdy należą i dlaczego budzą takie zainteresowanie?

O Drew Barrymore znów jest głośno - gwiazda, która w ostatnim czasie regularnie pojawia się w mediach podejmujących tematykę beauty, po raz kolejny wywołała falę zainteresowania na Instagramie. Wszystko za sprawą zdjęcia... niewyregulowanych brwi!

Niewyregulowane brwi Drew Barrymore

Aktorka jest znana z dużej aktywności w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których chętnie dzieli się chwilami z życia prywatnego oraz swoim zamiłowaniem do... kosmetyków. Dokładnie tak - Drew jawnie przyznaje, że jest od nich uzależniona i co jakiś czas demonstruje fanom perełki ze swojej kolekcji. Nie wstydzi się też pokazać bez makijażu lub w trakcie któregoś z pielęgnacyjnych zabiegów, jednak tym razem poszła o krok dalej.

Wczoraj na Instagramie gwiazdy pojawiło się ucięte selfie, na którym widać jej zmarszczone czoło i... ewidentnie niewyregulowane brwi. Niesforne, sterczące na wszystkie strony włoski z pewnością od wielu dni nie miały kontaktu z pęsetą. Dlaczego Drew opublikowała takie zdjęcie?

Wszystko wyjaśnia opis do zdjęcia - wynika z niego, że aktorka po prostu nie miała ostatnio czasu, by odwiedzać kosmetyczkę, ponieważ przygotowuje się do pracy nad drugim sezonem serialu "Santa Clarita Diet". W ten sposób żartobliwie dała do zrozumienia, że - podobnie jak milionom "zwykłych" kobiet - jej również zdarza się zaniedbywać pewne kosmetyczne czynności. Jest też drugie dno - we wspomnianym serialu Drew gra kobietę, która zamieniła się w... zombie. Być może "zaniedbane" brwi są też potrzebne do roli :)

W każdym razie możemy spać spokojnie - to nie jest kolejny dziwaczny trend (pamiętacie Breadcrum Brows?). W dodatku, jak słusznie zauważył jeden z fanów w komentarzu pod zdjęciem Drew, "całe szczęście, że w morzu Kardashianek istnieją jeszcze naturalne i szczere kobiety" ;)

Zobacz też: To urządzenie pozwala przygotować maseczkę w płachcie we własnym domu!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zapisz

Polecamy kosmetyki do stylizacji brwi z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:17

Zobacz także

Nasze propozycje