Poprzedni artykuł: Nakładanie podkładu krok po kroku Następny artykuł: TOP 5: najlepsze szminki do ust do 30zł

Nowa gwiazda urodowej vlogosfery. Koreanka przemieniła się w Taylor Swift

Jeśli ktoś do tej pory nie doceniłyście magii konturowania, po obejrzeniu tutorialu koreańskiej vlogerki zmienicie zdanie. Pony, jedna z gwiazd urodowego YouTube'a, wykorzystując wszelkie możliwe makijażowe sztuczki dokonała niesamowitej przemiany w samą Taylor Swift.

Park Hye Min, znana bardziej jako Pony, na Instagramie ma już ok. 1,7 mln followersów. W Korei Południowej uchodzi za kosmetyczne guru, nic więc dziwnego, że na koncie ma już wydaną książkę oraz własną linię kosmetyków do makijażu. Choć, jak widać, na brak popularności nie ma co narzekać, prawdziwym hitem okazał się dopiero opublikowany 21 marca film, który w ciągu trzech dni zebrał ponad pół miliona odsłon.

W trwającym 6 i pół minuty nagraniu Pony zaprezentowała, jak za pomocą kosmetyków do makijażu dokonać spektakularnej metamorfozy. Widząc efekt finalny ciężko powiedzieć, że na ujęciu końcowym jest ktoś inny niż Taylor Swift. Autorka kanału PONY Makeup okazuje się mistrzynią konturowania, której umiejętności mogłaby pozazdrościć nawet Kim Kardashian. Przemiana w piosenkarkę wymagała od niej użycia dwóch rodzajów sztucznych rzęs, kilku rodzajów korektora i dużej ilości podkładu.

Vlogerka odwzorowała co tylko się dało. Za pomocą makijażu wyrzeźbiła nos i wymodelowała brwi, a jej kocie oko było dokładnie takie samo, z jakim niejednokrotnie pokazywała się Taylor Swift. Łącznie użyła 24 produktów, w tym kosmetyków (np. palety do konturowania) z własnej kolekcji Pony Effect. Miejmy nadzieję, że skoro moc makijażu już jest niepodważalna, operacje plastyczne upodabniające do celebrytek odejdą w niepamięć.

Fot. Instagram/Youtube

Pony3.jpg (103,4 kB)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 07:20

Zobacz także

Nasze propozycje