Poprzedni artykuł: Kampania na Rzecz Walki z Rakiem Piersi The Estée Lauder Companies Następny artykuł: Podkład do twarzy HD Perfect Coverup INGLOT

Maskara Kate z kolekcji Idol Eyes Rimmel

Kate Moss doskonale wie, iż oczy są stylowym królestwem duszy, dlatego też metaliczną perełką w serii Idol Eyes Rimmel została maskara syngowana przez gwiazdę. Tusz Kate, uzupełniający linię Scandaleyes, pogrubia i podkręca rzęsy, a spektakularne efekty są widoczne już po jednym pociągnięciu szczoteczką!
Maskara Kate IDOL EYES Rimmel

Pofalowany kształt aplikatora, przypominający połówkę serca, dopasowuje się do linii rzęs i unosi je. Jego cienka końcówka zręcznie chwyta każdą z nich, a bazowa część nadaje objętości i podkreśla spojrzenie. Kremowa konsystencja tuszu gładko się rozprowadza, dokładnie pokrywając rzęsy intensywnie czarnym kolorem i nie pozostawiając na nich żadnych grudek.

Maskara Kate IDOL EYES Rimmel

Opakowanie maskary Kate nawiązuje do rockowego charakteru, z jakiego słynie ambasadorka marki RIMMEL. Metaliczna, srebrna buteleczka połyskuje biżuteryjnym czarem, a widniejący na niej czerwony podpis gwiazdy i zalotne serduszko wprowadzają w zadziorny, nieco buntowniczy klimat.

Maskara ScandalEyes Kate cena – ok. 27zł/12ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 00:14

Nasze propozycje