Poprzedni artykuł: Makijaż na sylwestra krok po kroku Następny artykuł: Makijaż oczu na studniówkę z burgundem i złocistą miedzią krok po krok...

Lakiery do paznokci Korres - zobacz 6 nowych kolorów!

Marka Korres rozszerzyła ofertę lakierów do paznokci o 6 nowych kolorów.

Formuła lakierów bazuje na ekstrakcie z mirry, oligoelementach oraz prowitaminie B5. Udało się w niej uniknąć syntetycznych związków stosowanych w tradycyjnych lakierach do paznokci, które mogą być potencjalnym czynnikiem podrażniającym skórę oraz nie są przyjazne dla środowiska. Tak jak pozostałe kosmetyki marki Korres, lakiery nie zawierają: parabenów, olejów mineralnych, silikonu, glikolu propylenowego oraz etanoloaminy. Dodatkowo zostały pominięte: aceton, ftalany, formaldehydy, kamfora, toluen i ksylen.

Lakiery poprawiają ogólną kondycję paznokci dzięki połączeniu pięciu podstawowych składników odżywczych: krzemu, wapnia, cynku, żelaza i siarki. Wyciąg z mirry wzmacnia keratynę, poprawia elastyczność paznokci oraz zwiększa poziom nawodnienia skóry pod paznokciami. Prowitamina B5 ze swoimi nawilżającymi właściwościami przyczynia się również do poprawy elastyczności i sprężystości paznokci.

Nowe odcienie lakierów do paznokci Korres:

Nowe lakiery Korres

Classy Beige nr 40 – jasny beż

Sparkly Red nr 45 – głęboka czerwień z subtelnymi złotymi drobinkami

Dreamy Grey nr 70 – jasny popielaty

Delicate Violet nr 77 – brudny róż delikatnie opalizujący srebrem

Steel Grey nr 97 – ciemnoszary z subtelnymi różnokolorowymi drobinkami

Precious Black nr 100 – czerń z subtelnymi złotymi drobinkami

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 16:01

Nasze propozycje