Poprzedni artykuł: Brak matu to mało powiedziane. Teraz usta mają być jak... lustro?! Następny artykuł: Ten puder matuje twarz nawet na kilka godzin i kosztuje jedynie 13 zł!

Wydłużający tusz, podkład jak Photoshop - oto makijażowe nowości, które królowały w 2017 roku(już od 15 zł!)

Tusz, podkład, czy pomadka? 2017 rok obfitował w wiele ciekawych nowości makijażowych, których ceny zaczynały się już od kilkunastu złotych. Zobaczcie, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę:)

W 2017 roku nie mogliśmy narzekać na brak kosmetyków do makijażu, w które warto zainwestować. Na rynku pojawiła się m.in. nowa marka AA Wings of Colour, ale też wiele dobrze znanych firm zaskoczyło nas świetnymi nowościami.

Polecamy:  Ekstremalnie pogrubia, wydłuża i podkręca - ten tusz do rzęs jest sensacją w internecie!

Nowości makijażowe w 2017 roku

W tym roku prym w nowościach wiodły podkłady, tusze i szminki. W naszym zestawieniu znajdziecie aż 3 podkłady, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Wśród nich znajdą coś dla siebie tzw. wrażliwcy z bardzo delikatną cerą oraz osoby, którym zależy na kamuflażu wyprysków. W galerii nie mogło zabraknąć również idealnej matowej szminki czy tuszu do rzęs. 

Polecamy:  Ta paletka wyprzedała się już w dniu premiery. Co to za cudo?

Podczas wybierania hitowych nowości kosmetycznych kierowałyśmy się oczywiście waszymi opiniami w KWC, jak również własnymi doświadczeniami z tymi produktami. Ważna była dla nas również cena, dlatego udało nam się znaleźć doskonały produkt już za 15 zł. Z drugiej strony cena żadnego z pozostałych nie przekracza 100 zł. Zaprezentowane w galerii kosmetyki kupicie w każdej drogerii. 

Jesteście gotowe na nasz przegląd? Zgadzacie się z naszym wyborem, czy może któregoś kosmetyku waszym zdaniem tu brakuje?

Polecamy:  Te trendy w makijażu brwi rządziły w 2017 roku. Chcemy o nich szybko zapomnieć!

źródło zdjęcia głównego: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 19:46

Zobacz także

Nasze propozycje