Poprzedni artykuł: Paleta do brwi 3 w 1 to HIT. Zobacz, jak Wizażanki oceniają Brow Artis... Następny artykuł: Makijaż w stylu glamour krok po kroku

Bądź piękna – zawsze! Odkryj sekret gwiazd i Noble Lashes!

Makijaż, , tagi: noble lashes, sztuczne rzęsy, Joanna Jabłczyńska
Zmorą każdej kobiety jest czas, jaki musi spędzić nad porannym makijażem. Nowoczesna kobieta, która jest aktywna zawodowo i dba o swoje zdrowie - biega, pływa, chodzi na siłownię – dlatego musi nakładać makijaż wielokrotnie w ciągu dnia. A gdyby tak można było wyglądać pięknie przez całą dobę, nie martwiąc się rozmytym makijażem? Gdybyśmy mogły pływać w morzu, biegać w deszczu i wychodzić z sali fitness zalane potem nie kłopocząc się o stan makijażu? Niemożliwe? A jednak.
jabłczyńska noble lashes

Noble Lashes wraz z Joanną Jabłczyńską, aktorką znaną z udziału w popularnych filmach i serialach, udowadniają, że kobieta może wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Zawód aktorki wymaga od Joanny aby zawsze wyglądała zjawisko, nawet poza planem filmowym. Czyhający w pobliżu paparazzi nie przepuszczą żadnej okazji, aby sfotografować znaną osobę bez make-upu. Los chciał, że pasją Joanny już od wczesnych lat był sport. Aktorka uprawia kolarstwo górskie, biega w maratonach oraz pływa. W jednym z kolorowych czasopism pojawiło się ostatnio zdjęcie przedstawiające Joannę po tym, jak pokonała triatlon. Skrajnie wyczerpana, ale zadowolona z siebie spoglądała z uśmiechem w obiektyw kamery. Jej włosy targał wiatr i deszcz, z czoła ściekały krople wody. Pomimo braku makijażu wyglądała jednak olśniewająco, jak gdyby odgrywała właśnie scenę w filmie. Jak to możliwe? Za sprawą wyjątkowego spojrzenia, w którym było coś magicznego. Oczy, najważniejszy element kobiecego piękna rozświetlały jej zmęczoną twarz. Sprawiały, że pomimo zmęczenia promieniała. Mimo wyczerpania jej spojrzenie było żywe i pełne energii, zachwycało i wabiło. Było zalotne i kokieteryjne. W czym tkwi jej sekret?

Odpowiedzią są rzęsy Noble Lashes. Nic nie stanowi lepszej oprawy oczu niż wachlarz długich, gęstych rzęs. Potrafią one odmienić całą twarz wprost nie do poznania. Dzięki nim spojrzenie każdej kobiety może nabrać wyjątkowego, zalotnego charakteru, pod wpływem którego ugnie się każdy mężczyzna.

Piękno i komfort

 „Naszym rzęsom niestraszna jest żadna pogoda ani żadna aktywność fizyczna. Joanna Jabłczyńska sukcesywnie tego dowodzi, uprawiając kolarstwo górskie, pływając i biegając w każdych, nawet ekstremalnie niesprzyjających warunkach.” mówi przedstawiciel Noble Lashes i ma rację, bo wybierając Joannę Jabłczyńską na ambasadorkę marki firma dowiodła tego w praktyce. Z kolei Anna Chrostowska, Instruktor stylizacji rzęs z Białegostoku twierdzi, że zabieg stylizacji rzęs jest doskonałym rozwiązaniem na co dzień, dla osób pozostających w ciągłym biegu, czy to ze względu na swoją pracę, czy też rodzaj uprawianego sportu. „Codziennie spotykam osoby – mówi Pani Anna -  dla których priorytetem jest piękny wygląd pomimo towarzyszących okoliczności. Osoby te zawodowo zajmują się tańcem, a także pływaniem czy grą w siatkówkę. Mimo intensywnego wysiłku fizycznego ich spojrzenie nadal wygląda wspaniale - bez konieczności poprawiania stale rozmazującego się makijażu. Oceniają one aplikację rzęs jako bardzo wygodną, komfortową i bezproblemową w pielęgnacji.”

Końcowy efekt zależy zarówno od umiejętności stylistki jak również od produktów jakich używa. Rzęsy Noble Lashes zachowują powabny skręt niezależnie od pogody i aktywności klientki. Mają intensywny kolor i są naturalne w dotyku. Dzięki temu nie odkształcają się i nie łamią. Obecnie większość aktorek, piosenkarek i modelek sięga właśnie po rzęsy Noble Lashes, gdyż tylko one mogą zaspokoić ich wysokie wymagania.

joanna jabłczyńska

W zdrowym ciele zdrowy duch

Filozofowie starożytnej Grecji zastanawiali się czy piękno cielesne oddziałuje na aspekt duchowy człowieka. Jak już dzisiaj wiemy, nasz wygląd wywiera znaczny wpływ na to kim jesteśmy i jak się czujemy. Wielu Paniom w obecnych czasach, gdzie co krok napotykamy na wyretuszowane zdjęcia wychudzonych modelek, ciężko jest pozostać pewną siebie. Odpowiednia stylizacja oka umożliwia ukrycie jego mankamentów, które niejednokrotnie są przyczyną kompleksów. Bardzo często po zabiegu przedłużania rzęs da się odczuć wzrost wiary w siebie i w swoje piękno oraz widoczną poprawę samopoczucia danej osoby. Pani Agata z Warszawy dzięki rzęsom nabrała pewności siebie. „Jestem kobietą, chciałabym lśnić na co dzień i od święta. Przedłużone rzęsy mi na to pozwalają, bo wiem, że mimo tego, że nie jestem perfekcyjna one są i wykonują swoją pracę – sprawiają, że nie tylko ja czuję się piękna, ale widzę to też w oczach innych.”

Rzęsy a mascara

Niestety „zwykła” mascara nie wyciągnie rzęs aż do nieba i nie da efektu znanego z reklam tuszów do rzęs. Należy pamiętać o tym, że producenci mascar stosują w reklamach swoich produktów sztuczne rzęsy. Bardzo często modelkom przed sesjami reklamowymi dokleja się rzęsy Noble Lashes, aby spotęgować efekt długich rzęs, o czym można się dowiedzieć czytając drobny druk umieszczony na bilbordach.

Na szczęście poprzez staranny dobór metody oraz rodzaju rzęs, aplikacja rzęs może dać nam wymarzony wygląd i może być noszona długoterminowo, bez szkody dla rzęs naturalnych, przez co chętniej jest wybierana jako sposób podkreślenia spojrzenia nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień, przy równoczesnym odłożeniu tuszu na półkę.

Jak wygląda zabieg?

„Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest nie tylko zabiegiem upiększającym. Jest również zabiegiem odprężającym i niebywale relaksującym. Kobieta ma wtedy chwilę tylko dla siebie.” – podkreśla Agnieszka Kasprzyk-Murdzek, stylistka rzęs Noble Lashes z Krakowa. Jak wygląda aplikacja rzęs? Leżymy na wygodnym łóżku, słuchamy relaksującej muzyki, a często nawet… zasypiamy. Gdy się budzimy odkrywamy, że nasze rzęsy są długie, gęste i zalotnie podwinięte. Przez kolejny miesiąc można zapomnieć o robieniu makijażu.

Dzięki przedłużonym rzęsom będziesz wyglądała zniewalająco w każdej sytuacji. Niezależnie od tego czy dopiero co się obudziłaś, wyszłaś z basenu czy sali fitness. Twoje spojrzenie już teraz zawsze będzie uwodzić i nikomu nawet nie przyjdzie na myśl, że przedłużyłaś rzęsy. Przedłużanie rzęs Noble Lashes ma jednak jedną zasadniczą wadę – wygoda ich noszenia i efekt zalotnego spojrzenia po prostu... uzależnia!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje