Poprzedni artykuł: Lubicie przedłużane rzęsy? Teraz modna będzie wersja z... pasemkami Następny artykuł: Ta kobieta ze szpecącego znamienia uczyniła swój atut! Zobacz, jak pod...

Odpryskujący lakier ma być modny! Koszmar każdej kobiety właśnie stał się trendem

Makijaż, , tagi: trendy 2018, trendy beauty
Nie wygląda pięknie, wzbudza kontrowersje, a mimo to lansowany jest jako jeden z trendów na przyszły rok. Co jest takiego niezwykłego w tym manicure?

Promowanie na wybiegu niezbyt idealnego looku nigdy nie było mile widziane. Aż do teraz, gdy nagle nastąpiło złamanie tej zasady.

Trendy w manicure na 2018/2019 r.

Marka odzieżowa Tibi we współpracy z marką lakierów Jin Soon stworzyła manicure, który charakteryzuje się odpryskującą warstwą koloru... Wyszczerbione brzegi lakieru zostały oficjalnie uznane za bardzo modne. Mani zaprezentowano w pokazie na wiosnę 2019, ale powszechnie wiadomo, że urodowe trendy z wybiegów zdobywają popularność od razu po tygodniach mody. Dlatego odpryskujący lakier do paznokci ma szansę zdobyć popularność już tej jesieni.

Taki niedbały manicure mieć jednak tyle samo zwolenników, co przeciwników. Raczej trudno nie zwrócić uwagi na dłonie kobiety, której mani nie wygląda zbyt estetycznie. 

Niedbały manicure - jak go zrobić?

Aby uzyskać odpowiedni efekt, zacznij od pokrycia każdego paznokcia przezroczystą bazą. Następnie za pomocą pędzelka od lakieru nanieś kropelkę na środek paznokcia. Przeciągnij go na zewnątrz - wykorzystuj szybkie ruchy, aby stworzyć nie do końca idealne linie. Zewnętrzne krawędzie paznokcia pozostaw naturalne, a następnie pokryj całość topem. Jin użyła zielonego, żółtego i czerwonego lakieru na paznokciach modelek i to nimi stworzyła bardzo modny, niechlujny wygląd. Na koniec pomalowała je glitterowym topem JINSoon Absolute Glitz.

Według Jin Soon ten ostatni krok sprawia, że paznokcie wyglądają, jak dzieło sztuki, ale my mamy co do tego pewne wątpliwości... :) Bo czy naprawdę nie musimy dbać o to, żeby nasze dłonie wyglądały schludnie?

Naszym zdaniem ten trend nie znajdzie w Polsce zwolenniczek. Niemniej, jeżeli zabraknie nam czasu na naprawę odpryśniętego lakieru, zawsze mamy wymówkę :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/jinsoonchoi

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 07:52

Zobacz także

Nasze propozycje