Poprzedni artykuł: Wielka promocja 2+2 w Rossmannie właśnie ruszyła! Jakie są zasady i do... Następny artykuł: Jak nakładać rozświetlacz - 3 praktyczne rady

Oliwia ze ŚOPW zrobiła teściowej makijażową metamorfozę - wygląda na 20 lat mniej!

Makijaż,
,
, tagi: Ślub od pierwszego wejrzenia
Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów makijażem teściowej. Spektakularna metamorfoza zadziałała na kobietę jak wehikuł czasu. Wiemy jakich kosmetyków użyła.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył już kilka par. Wśród nich znajdują się m.in. Oliwia i Łukasz, których małżeństwo przetrwało po zakończeniu telewizyjnego show. Co więcej, para została niedawno rodzicami. Na świat przyszedł ich pierwszy syn Franek. W mediach społecznościowych widać, że tych dwoje łączy niezwykła więź. Prawdopodobnie młode małżeństwo dobrze dogaduje się również ze swoimi teściami. Skąd takie wnioski? Na profilu makijażowymi Oliwii pojawiła się metamorfoza jej teściowej Anny. Tak ciepłe słowa chciałaby przeczytać od swojej synowej każda kobieta.

Zobacz także:Oliwia z ŚOPW pokazała zdjęcie z ciążowej sesji - wygląda pięknie

Metamorfoza teściowej Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Na profilu na Instagramie Oliwii pojawiło się zdjęcie jej teściowej Anny w wersji przed i po wykonanym makijażu. 

Zarówno bez makijażu, jak i w nim wyglądasz pięknie, Anna. Ile lat dalibyście pani z lewej strony zdjęcia? - zapytała obserwatorów Oliwia.

Ci byli zgodni. Anna sama w sobie jest piękną kobietą. Makijaż stworzony przez jej synową odjął jej jednak lat. Najczęściej użytkownicy odpowiadali, że w mejkapie teściowa Oliwii wygląda na osobę w okolicach 30 lat. Przyznali też, że dzięki metamorfozie kobiecie ubyło nawet 20 lat.

Wow. To jak mama i córka. 20 lat różnicy - czytamy pod postem.

Zobacz także:Oliwia była w pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Fani spekulują

Jakich kosmetyków do metamorfozy użyła Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zapytałyśmy Oliwii, jakich produktów użyła do wykonania swojego niesamowitego, wieczorowego makijażu. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wymieniła kolejno:

Oliwia przyznała również, że nie ingerowała w brwi Anny, która posiada makijaż permanentny oraz rzęsy, które regularnie przedłuża jej teściowa. Całość robi wrażenie, prawda?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 00:02

Nasze propozycje