Poprzedni artykuł: Kanye West znudził się projektowaniem ubrań? Zobaczcie, co wymyślił ty... Następny artykuł: Ten makijaż to... kwintesencja kobiecości

Gwiazdy rezygnują ze smokey eyes i kreski na oku! Jaki make up "rządził" w tym roku na Oscarach?

Zarówno na gali rozdania Oscarów, jak i na późniejszym after party sławy postawiły na naturalność. Która z nich najlepiej prezentowała się w takim wydaniu?

Zawsze z wielką przyjemnością przyglądamy się makijażom na czerwonym dywanie. Do tej pory najczęściej gwiazdy stawiały jednak na czerwone usta, niezmiennie modne było smokey eyes i kreski wykonane eyelinerem. Ale w tym roku jest inaczej...
Na gali rozdania Oscarów oraz imprezie Vanity Fair, wiele gwiazd postawiło na bardzo naturalny look. Peach make up i rozświetlenie zdobiło większość powiek. Za to na ustach rządziły szminki w kolorze nude i to wcale nie w matowej wersji. Oczywiście to wcale nie oznacza, że wasze (i nasze) ukochane czerwone usta czy jaskółka na oku są już niemodne ;) Spokojnie - chcemy po prostu zwrocić waszą uwagę na to, że gwiazdy postawiły na naturalny makijaż zarówno na powiekach, jak i na ustach, decydując się jedynie na np. sztuczne rzęsy, czy delikatne rozświetlające kreski.
Naszą uwagę zwróciły też pięknie, ale bardzo naturalnie podkreślone brwi - weź udział w teście nowości i wypróbuj 1 z 5 produktów do stylizacji brwi od Golden Rose!

W galerii możecie zobaczyć, jak prezentują się gwiazdy podczas tego wielkiego święta kina.

Polecamy także:  Najpiękniejsze suknie z Oscarów 2017! Która gwiazda wyglądała najlepiej?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:32

Zobacz także

Nasze propozycje