Poprzedni artykuł: Potrafią odchudzić twarz, pięknie odmładzają! Te róże najchętniej kupi... Następny artykuł: Jaki jest ukochany kosmetyk vlogerki La Makeup e Bella?

Paleta do makijażu inspirowana „Harrym Potterem” – gdzie można ją kupić?

Makijaż,
Złociste cienie dla uczennic z Gryffindoru, srebrne dla spryciul ze Syltherinu, szafir dla Ravenclaw i purpura dla romantyczek z Hufflepuff. Szkoda, że te palety cieni powstały (póki co!) jedynie w wyobraźni Spellsandstars, internautki, która jest tak wielką fanką „Harry'ego Pottera” jak, umówmy się, każda z nas.
Makijaż inspirowany „Harrym Potterem”/fot. mat. prasowe

Spellsandstars, użytkowniczka serwisu Reddit, postanowiła zrobić przyjemność wszystkim fanom „Harry'ego Pottera”, tworząc palety cieni do powiek inspirowane czterema magicznymi domami Hogwartu.

Uczennice z Gryffindoru miałyby malować oczy na złoto, dziewczyny ze Slytherinu na zimny odcień srebra, ich koleżanki z Ravenclaw na niebiesko, a z Hufflepuffu na purpurowo. 

Szkoda, że palety cieni, które przypominają nam trochę kosmetyki marki Benefit, a z zewnątrz wyglądają jak magiczne szkatułki albo tajemnicze księgi sprzed wieków, to jedynie wytwór wyobraźni Spellsandstars.

Nie zdziwilibyśmy się jednak, gdyby do jej drzwi zapukali niedługo przedstawiciele Chanel, czy Diora. Baza fanek młodego czarodzieja liczy na świecie kilkaset milionów młodych dziewczyn, które bez mrugnięcia okiem wydałyby kilka(dziesiąt) dolarów, żeby poczuć odrobinę magii w codziennym życiu.

A Wy dałybyście się zaczarować?

Cienie dla Gryffindoru
Cienie dla Slytherinu
Cienie dla Ravenclaw
Cienie dla Huffelpuffów
zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 20:26

Zobacz także

Nasze propozycje