Poprzedni artykuł: Te podkłady działają jak Photoshop! Naturalny efekt przy mocnym kryciu Następny artykuł: Idealne usta jak z Instagrama – zobacz, jakie to proste!

Nie trzeba przepłacać! Znamy doskonałe zestawy do makijażu brwi już od 13 zł

Makijaż, , tagi: makijaż brwi
Perfekcyjne brwi wcale nie są trudne do uzyskania, pod warunkiem, że mamy do dyspozycji sprawdzone kosmetyki. Znalazłyśmy takie, z których będziecie bardzo zadowolone, a jednocześnie nie wydacie na nie fortuny.

Brwi od lat są kluczowym elementem makijażu. Teraz rządzą te wyraziste, ale jednocześnie wyglądające naturalnie. Kształt łuków powinien być jednocześnie dostosowany do twarzy.

Polecamy:  Blogerki zachwycają się tym tuszem do rzęs. Zapewnia efekt, o którym zawsze marzyłaś! 

Aby podkreślić brwi, musimy trafić na dobre kosmetyki, które spełnią nasze oczekiwania. Część kobiet korzysta z żeli do brwi, pomad i kredek. Inne wolą kompleksowe zestawy, w których znajdziemy cień, pozwalający nam na uzupełnienie luk i nadanie brwiom wyrazistego koloru oraz wosk, który skutecznie ujarzmi włoski. W wielu z nich znajdziemy również np. minipęsetę. Właśnie takim zestawom postanowiłyśmy się dzisiaj przyjrzeć. 

Polecamy:  Te tusze gwarantują efekt sztucznych rzęs już za pierwszym pociągnięciem!

W katalogu Kosmetyk Wszech Czasów nie brakuje paletek do makijażu brwi, które zdobyły wysokie średnie ocen z setek recenzji. Co więcej, wiele z nich ma niską cenę. Udało nam się znaleźć takie już od kilkunastu złotych. Na dodatek wszystkie kupicie w drogeriach i często możecie je upolować w promocji. 

Polecamy:  Jak sprawić, aby sztuczne rzęsy za 5 zł wyglądały jak te za 50 zł? To proste

Wśród wybranych przez nas zestawów do makijażu brwi nie brakuje również tegorocznego laureata nagrody KWC. Wszystkich zwycięzców statuetek poznamy już 28 marca. Transmisję z uroczystej gali przyznania nagród obejrzycie na naszym Facebooku.

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 07:56

Zobacz także

Nasze propozycje