Poprzedni artykuł: Ta nowa pomadka w płynie to wielki hit! "Gdy już wyschnie, jest nie do... Następny artykuł: Promocja na kolorówkę w Rossmannie: Tusze do rzęs za mniej niż 20 zł

Znana blogerka pokazała ryzykowny patent na idealne oko. Lepiej jej nie naśladować!

Gwiazda kanału Nikkie Tutorials wyraźnie kocha makijaż bardziej niż własne zdrowie. My byśmy tak nie ryzykowały...

Nikkie de Jager to gwiazda sieci znana zarówno z niesamowitych makijaży, jak i genialnego poczucia humoru. Ta Holenderka mistrzowsko włada kosmetykami i potrafi na swojej twarzy stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Nie bez powodu jej kanał na YouTubie obserwuje ponad 12 milionów ludzi. Jednak nie wszystkie jej urodowe patenty są godne polecenia, a powtarzania ostatnio pokazanej "sztuczki" z zalotką wręcz odradzamy.

Fot.: YouTube

Zobacz także: Tych urodowych trików lepiej nie powtarzaj, bo możesz zrobić sobie krzywdę!

Patent z zalotką Nikkie de Jager

Jakiś czas temu ostrzegaliśmy przed stosowaniem się do zaleceń Hudy Kattan, która w jednym ze swoich tutoriali pokazywała, jak malować usta. Kattan, zanim zaczęła nakładać na wargi kolejne warstwy kolorowych kosmetyków, "potraktowała" skórę na nich dermarollerem. A czegoś takiego nie powinno się robić!

Teraz kolejna gwiazda sieci dzieli się ze swoimi fanami ryzykownym patentem na perfekcyjny makijaż. Nikkie de Jager pokazała w opublikowanym na kanale Nikkie Tutorials filmiku, jak podkręca sobie zalotką dolne rzęsy.

Kocham ten trik, mam obsesję na jego punkcie. I zawsze, kiedy dochodzę do tego kroku w robieniu makijażu, jestem podekscytowana! – mówi w swoim wideo de Jager. – Podkręcanie dolnych rzęs, wiem, że to brzmi jak wariactwo, ale naprawdę ma znaczenie.

Następnie Nikkie ustawia zalotkę pod kątem 90 stopni w dół i chwyta nią dolne rzęsy

Wiem, że to wygląda przerażająco. Ale zaufajcie mi! – przekonuje blogerka.

Fot.: YouTube

Faktycznie, oglądanie jej w trakcie podkręcania dolnych rzęs wywołuje u nas mdłości. I patrząc na prawie niedostrzegalną różnicę między podkręconymi i niepodkręconymi dolnymi rzęsami de Jager, nie rozumiemy, po co ona się tak "gimnastykuje". Tym bardziej, że przy odrobinie pecha, mogłaby chwycić zalotką nie rzęsy, a fragment dolnej powieki i na przykład uszkodzić sobie kanalik łzowy

Fot.: YouTube

Naszym zdaniem nawet najpiękniejszy makijaż nie jest wart takiego ryzyka. A wy co myślicie o patencie Nikkie de Jager? 

Zobacz także: Internautom nie spodobał się tutorial Hudy Kattan. Faktycznie jej "patenty" wzbudzają wątpliwości...

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:52

Nasze propozycje