Poprzedni artykuł: O czym należy pamiętać i na co zwrócić uwagę przed profesjonalnym zabi... Następny artykuł: Najlepsze pędzle do nakładania podkładu

Paznokcie niczym biżuteria. Najpiękniejsza kolekcja lakierów na jesień 2016?

Świat akcesoriów nie jest zarezerwowany dla błyskotek. Udowadnia to nie kto inny, jak projektantka biżuterii.

Paznokcie jak kamienie szlachetne? Czemu nie! Projektantka biżuterii Kendra Scott przed nadejściem kolejnego, jesiennego sezonu wprowadziła do sprzedaży kolekcję lakierów zainspirowanych barwą kamieni i metali szlachetnych. Efekt? Odcienie, w których można się zakochać.

Lakiery z linii Kendra Scott Lacquer mają być dopełnieniem biżuterii, dlatego projektantka zadbała o to, aby odcienie były identyczne, jak wybrane kamienie szlachetne. Kolekcja składa się z 23 produktów i poza kryształowym top coatem oraz bazą pod lakier obejmuje takie odcienie, jak różowy kwarc, platynowa druza, lapis lazuli, chalcedon, różowy agat czy czarny onyks.

W sprzedaży znalazły się także trzy lakiery o zmieniającej się barwie, które mają dawać opalizujący, holograficzny efekt. Dopełnieniem kolekcji są odcienie inspirowane metalami szlachetnymi, a więc złoto i srebro. Dla miłośniczek nieco bardziej stonowanych barw znajdzie się również brąz armatni.

Kendra Scott wierzy, że świat akcesoriów nie kończy się na biżuterii, dlatego zadbała o to, aby lakiery do paznokci stały się równoprawnymi dodatkami. Nie wiemy, czy tak się stanie, ale jedno jest pewne – zdjęcia kolorowych buteleczek w otoczeniu kamieni są absolutnie zachwycające!

Zobacz także:  Najmodniejszy manicure na jesień 2016

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:31

Zobacz także

Nasze propozycje