Poprzedni artykuł: Najmodniejszy manicure na 2017 rok? Kolorowe, poziome paski Następny artykuł: Widziałyście już falowany wzór "negative space" na paznokciach? Spodob...

Podczas malowania ust ciągle wyjeżdżasz poza ich kontur? Ten gadżet jest dla ciebie!

Ten kto marzy o idealnie precyzyjnym makijażu ust, na pewno będzie zadowolony. My już nie możemy się doczekać gadżetu marki KIKO.

Choć obecnie wiele kobiet maskuje swój łuk Kupidyna, aby usta wydawały się pełniejsze, to jednak marka Kiko nie zapomniała o paniach, które mimo wszystko lubią idealnie zaznaczać "wcięcie" na wargach. To właśnie dla nich stworzono dwustronny aplikator. Jest to szczególnie przydatne przy nakładaniu ciemnych szminek. 

Zobaczcie także:  Ten trend optycznie powiększa oko! Próbowałyście już "cut crease"?

Jedna jego strona jest standardowo zaokrąglona. Służy ona do równomiernego pokrycia warg kolorem z ominięciem fragmentu, na którego precyzyjnym zaznaczeniu nam zależy. 

Drugi koniec jednak już posiada inny kształt, a mianowicie litery "V". To właśnie z jego pomocą idealnie nakreślimy łuk Kupidyna.

Ten gadżet został wykonany z włosia syntetycznego. Można go zamówić na stronie internetowej marki. Kosztuje 19 dolarów. Zobaczcie filmik instruktażowy, jak jego użycie wygląda w praktyce. 

Nie możemy się doczekać, aż ten aplikator trafi w nasze ręce. Po pierwsze lubimy gadżety, które ułatwiają wykonywanie precyzyjnego makijażu ust, a po drugie, doskonale wpisuje się on w trend oszczędzania przestrzeni- zamiast stosowania dwóch pędzelków, wystarczy nam jeden. 

Zobaczcie także:  Czy nowy gadzęt The make up bullet zastąpi słynny Beauty Blender?

Foto: Pinterest/pin/562105597226669378/

Oto sprawdzone szminki w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 22:19

Zobacz także

Nasze propozycje