Poprzedni artykuł: Jak skutecznie zakryć cienie pod oczami, by wyglądać młodziej? Wcale n... Następny artykuł: Chcesz, by Twoje zęby wyglądały na bielsze? Te kolory pomadek Ci w tym...

Kiedyś źródło kompleksów, teraz... powód do dumy. Kobiety przestały je wreszcie ukrywać!

Makijaż, , tagi: piegi
Piegi powoli wychodzą z ukrycia. Coraz więcej kobiet chwali się nimi w mediach społecznościowych. Tym samym udowadniają, że te brązowe kropki mogą być naprawdę piękne.

To oznacza koniec ery bardzo kryjących podkładów i pudrów. Te kosmetyki idą w odstawkę na rzecz o wiele lżejszych produktów, które nie przykryją piegów. Te małe przebarwienia na skórze stały się ogromnym atutem. A świadczą o tym chociażby pokazy, na których to światowej sławy wizażyści dorysowują modelkom piegi. Tak było chociażby na prezentacji kolekcji Dior Haute Couture Summer 2017.

Można powiedzieć, że piegi po prostu stały się modne i wiele kobiet po prostu pragnie je mieć. Kolejnym dowodem na to jest pomysł amerykańskiej marki Faux Freckles, która odpowiedziała na potrzeby konsumentek i stworzyła sztuczne piegi. Wystarczy je sobie... dokleić! Aplikacja przypomina nakładanie tatuażu na skórę, a ostatnim krokiem jest delikatne przypudrowanie twarzy. Dzięki temu można uzyskać o wiele bardziej naturalny efekt.

@ruartistry serving face in the @faux.freckles light palette!

Film zamieszczony przez użytkownika Faux Freckles™ (@faux.freckles)

A w naszej galerii możecie zobaczyć piękne, piegowate kobiety z całego świata!

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/461619030537037903

Tymi kosmetyki na pewno nie zakryjesz piegów

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2020, 14:38

Nasze propozycje