Poprzedni artykuł: Oooo nie! Tego trendu w manicure na pewno nie polubimy. Zobaczcie #aqu... Następny artykuł: Długie i błyszczące! Karnawałowy manicure - bajeczny czy... obciachowy...

Tak naprawdę wyglądają modelki, które w „Pytaniu na śniadanie” nosiły sylwestrowy makijaż jak z koszmaru!

Sylwestrowy makijaż z „Pytania na śniadanie”, który przypominał charakteryzację klowna, szybko stał się hitem sieci. Prześmiewczo powtórzyły go potem Ewa Farna i Julia Kuczyńska. Ale czy wiesz, że modelki, które tak „pomalowano” są naturalnie pięknymi dziewczynami? Zobacz ich zdjęcia!

Julia i Wiktoria, które na antenie telewizyjnej Dwójki padły ofiarą niewprawnej makijażystki, w wersji naturalnej wyglądają naprawdę pięknie!

Cała Polska śmiała się z makijażu, który można raczej nazwać charakteryzacją, zaprezentowanego w „Pytaniu na śniadanie” przed sylwestrem. Białe brwi, czarne powieki, posklejane rzęsy i czerwone usta nikomu nie dodałyby uroku. Oszpeciły też śliczne modelki, które z godnością wytrzymały telewizyjną torturę.

Teraz możemy przekonać się, jak wyglądają w codziennym wydaniu. Zobacz w naszej galerii zdjęcia dziewczyn autorstwa Darka Stawskiego!

Przeczytaj także: Gwiazdy parodiują słynnym makijaż z "Pytania na Śniadanie"

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:22

Zobacz także

Nasze propozycje