Poprzedni artykuł: Kitulec stworzyła dla Makeup Revolution paletki cieni i rozświetlaczy Następny artykuł: Perfumy Calvin Klein Euphoria kupicie w Drogerii Natura taniej o 210 z...

Pierwsze pędzle do makijażu GLOV trafiły do sprzedaży

Makijaż, , tagi: pędzle do makijażu, Glov
Bardzo tani zestaw pierwszych pędzli do makijażu oczu GLOV zawróci wam w głowie. Jest ich aż pięć, a wszystkie razem kosztują tyle, co jeden pędzel.

Najpierw okazało się, że produkty GLOV będą sprzedawane w katalogach Avon, a teraz marka wypuściła pierwszą kolekcję syntetycznych pędzli do makijażu oczu! Glov Eye Makeup Brushes Mają piękne metalizowane trzonki i są sprzedawane w tubach, które ochronią je przed kurzem. Możecie je również bez obaw zabrać w podróż. Cena? Jest przyjazna dla każdego portfela.

Pędzle GLOV do makijażu oczu

Do tej pory marka GLOV zaskakiwała nas kolejnymi ekologicznymi produktami do demakijażu oraz pielęgnacji ciała. Waciki wielokrotnego użytku czy rękawica rozprawiająca się z makijażem wyłącznie z użyciem wody, to coś naprawdę innowacyjnego i niespotykanego w latach, gdy te rzeczy trafiły do sprzedaży. Można powiedzieć, że GLOV jest pionierem w tej dziedzinie. Tym razem marka postanowiła nieśmiało wkroczyć w inną część świata beauty.

Mowa o pędzlach. Mają matliczne i lekkie trzonki. Są dostępne w trzech kolorach: różowym, fioletowym i srebrnym. Zostały wykonane z syntetycznego włosia. Mają gładką struktorę, a więc są też miękkie. Nie absorbują kosmetyków i można je bardzo łatwo wyczyścić. Sprawdzą się szczególnie u kobiet, które mają tendencję do łzawienia podczas wykonywania makijażu oczu. Razem z nimi kupujecie również lekką i poręczną tubę, która ułatwia przechowywanie ich - również w trakcie podróży.

Pędzle GLOV do makijażu oczu

W skład tego zestawu wchodzi, co prawda tylko pięć pędzelków, ale będziecie w stanie wykonać nimi więcej niż tylko podstawowy make-up.

  • Blending brush – przyda się do blendowania cieni w załamaniu powieki.
  • Eyeshadow brush – umożliwi aplikację optymalnej ilości produktu na powieki.
  • Crease brush – umożliwi aplikację cieni na dolną powiekę i w wewnętrznych kącikach oczu.
  • Eyeliner brush – wyczarujecie nim nieskazitelne kreski na powiekach.
  • Mini flat eye brush – to mały, płaski pędzelek, który idealnie sprawdzi się w nakładaniu neutralnego cienia bazowego na całą powiekę oraz błyszczących cieni na jej środkową część.
Pędzle GLOV do makijażu oczu

⁠To pierwszy produkt z zakresu makijażu w asortymencie GLOV, dlatego ilości są niestety mocno ograniczone. Jak na razie marka zdecydowała się na wyprodukowanie tylko 150 zestawów, a zatem... Kto pierwszy ten lepszy! Cena jest naprawdę przystępna, bo za cały zestaw pędzelków zapłacimy tylko 49,90 zł. To naprawdę świetna okazja, bo w przypadku innych marek nawet jeden pędzel potrafi kosztować tyle, co właśnie zestaw GLOV.

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak ten zestaw będzie sprawował się podczas makijażu. Macie go zamiar kupić? :)

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 11:06

Nasze propozycje