Poprzedni artykuł: Przegląd nowości do makijażu - listopad 2019 Następny artykuł: Zainspiruj się czekoladowym makijażem wykonanym kosmetykami marki wet...

Rusza 1. półfinał plebiscytu na tytuł "Influencer Roku 2020"

Makijaż, , tagi: plebiscyt, Influencer Roku wizaz.pl
3, 2, 1… start! Ogłaszamy plebiscyt na tytuł „Influencer Roku 2020”. Kto otrzyma ten tytuł? Zdecydujcie sami! Przed wami 1. półfinał plebiscytu, który wyłoni finalistów walczących o tytuł odnoszącego największe sukcesy Influencera 2020 roku.

Plebiscyt na „Influencera Roku 2020” wystartował. Jego zasady są bardzo proste. Przed wami aż 3 półfinały. W każdym z nich co miesiąc przedstawimy wam 6 beauty influencerów, którzy inspirują dziesiątki tysięcy internautów nie tylko swoimi makijażami, ale też obiektywnością w recenzowaniu nowości kosmetycznych. Do ścisłego finału przejdą 2 osoby z każdego półfinału, które zyskają największą liczbę głosów.

Pierwszy półfinał plebiscytu zaczynamy 25. listopada, a kończymy 6. grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpi następnego dnia po wyłączeniu możliwości głosowania. To wy zadecydujecie, kto wygra półfinał, a tym samym przejdzie do ścisłego finału, gdzie zawalczy o tytuł „Influencera Roku 2020". Statuetkę dla zwycięzcy wręczymy podczas naszej Gali Kosmetyku Wszech Czasów. Nie czekajcie z wyborem - 6 utalentowanych influencerów już teraz czeka na wasze głosy!

Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencera Roku 2020”

Aby wybrać kandydatów do plebiscytu na naszym Instagramie (@wizazpl) ogłosiłyśmy ankietę. Dziękujemy wam za pomoc w wytypowaniu w sumie aż 18 influencerów. W pierwszym półfinale, zgodnie z waszymi sugestiami wybrałyśmy 6 influencerek, które mają już dziesiątki (czy nawet setki) tysięcy fanów na swoich instagramowych kontach. Jako pierwsze o udział w finale zawalczą:

@oliwia_bugala

Doceniamy talent makijażowy i niezwykłe wyczucie stylu Oliwii Bugały. Nie potrafimy się zdecydować, czy bardziej lubimy patrzeć na jej zdjęcia, czy śledzić filmy na YouTube, w których Oliwia nie tylko recenzuje gorące nowości kosmetyczne, ale przedstawia też najnowsze trendy modowe.

@dim.makeup

Agnieszka Janoszka urzeka swoich fanów nie tylko zachwycającymi, dopracowanymi w każdym calu makijażami, ale również merytorycznymi filmikami, w których przedstawia nie tylko najnowsze trendy, ale dzieli się również cennymi poradami na temat urodowych trików.

@j.tere

Ta blond piękność to żadna zagraniczna gwiazda, ale nasza rodzima influencerka, która szturmem podbija nie tylko Instagram, ale też Tik Toka. Z zapartym tchem czekamy na każdy filmik Justyny Tereszkiewicz i musimy przyznać, że to prawdziwa mistrzyni montażu. 

@weronikahaza

Delikatna dziewczęca uroda i zachwycający makijaż oczu w stylu cut crease przy użyciu szalonych kolorów, to znak rozpoznawczy Weroniki Hazy. Musimy przyznać, że nie każdy miałby odwagę na tak śmiałe połączenie barw, a jej wychodzi to naprawdę genialnie!

@natalia_trojan

Myślicie, że to Kylie Jenner? Nic bardziej mylnego! Ta utalentowana Polka zachwyca nie tylko swoją egzotyczną urodą, ale też talentem makijażowym. Natalia Trojan nie boi się odważnych połączeń kolorystycznych, jak również świetnie odnajduje się w delikatnych makijażach, a my nie wiemy co bardziej lubimy oglądać - jej zdjęcia czy makijażowe tutoriale. 

@patyna_makeup

Kamila Patyna to prawdziwa kobieta kameleon, która za sprawą makijażu potrafi wyglądać, jak zupełnie inna osoba. Jej znakiem rozpoznawczym jest wyrazisty makijaż oka oraz idealne kreski, których może jej pozazdrościć niejedna kobieta. Nas najbardziej zachwycają te wizaże, w których używa opalizujących cieni, jednak nie da się ukryć, że także w tych matowych wygląda wręcz fenomenalnie.

Zdjęcie: Instagram

Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ.

Pierwszy półfinał plebiscytu o tytuł: „Influencer Roku 2020"

Dzisiaj już zagłosowałaś/eś. Przypominamy, że możesz oddać głos raz na dobę.
Kolejny głos możesz oddać za
Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencerkę Roku Wizaz.pl” 2020 - Weronika Haza
Instagram.com/weronikahaza/
Wyniki: 1673
Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencerkę Roku Wizaz.pl” 2020 - Kamila Patyna
Instagram.com/patyna_makeup/
Wyniki: 1509
Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencerkę Roku Wizaz.pl” 2020 - Natalia Trojan
Instagram.com/natalia_trojan/
Wyniki: 468
Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencerkę Roku Wizaz.pl” 2020 - Agnieszka Janoszka
Instagram.com/dim.makeup/
Wyniki: 388
Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencerkę Roku Wizaz.pl” 2020 - Justyna Tereszkiewicz
Instagram.com/j.tere/
Wyniki: 139
Pierwszy półfinał plebiscytu na „Influencerkę Roku Wizaz.pl” 2020 - Oliwia Bugała
Instagram.com/oliwia_bugala/
Wyniki: 82

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 23:52

Nasze propozycje