Poprzedni artykuł: Jak dobrać kolor bronzera? To ten błąd najczęściej robimy przy konturo... Następny artykuł: Szybszego manicure'u nie było i nie będzie! To coś dla bardzo leniwych

Te drogeryjne podkłady kryją najlepiej. Warto zrobić zapas w promocji Rossmanna!

Przyjrzałyśmy się, które podkłady kryjące najczęściej polecają Wizażanki. To na nie warto polować w promocji Rossmanna, która rusza już niebawem.

Już 9 października rusza wielka promocja w Rossmannie, która potrwa do 19 października. W jej ramach kosmetyki będą przecenione o -55%. Z obniżki cen będą mogły skorzystać osoby zarejestrowane w Klubie Rossmann. Promocją zostały objęte kosmetyki do makijażu. 

Aby wam ułatwić decyzję w drogerii, dzisiaj przyjrzałyśmy się, jakie podkłady kryjące cieszą się uznaniem Wizażanek w kataloguKosmetyk Wszech Czasów. Wśród nich nie zabrakło hitów, które pojawiły się na półkach już kilka lat temu, jak również nowości, które choć niedawno trafiły do sprzedaży, to już zebrały setki pochlebnych recenzji. 

Czy wśród nich są podkłady, które wy też stosujecie?

Pamiętajcie też, że w celu zakrycia niedoskonałości często nie wystarczy dobry podkład. Warto również rozejrzeć się za dobrze kryjącym korektorem. My ostatnio jesteśmy zafascynowane tymi od Bell HYPOAllergenic. Jeżeli jesteście ciekawe, na jakie jeszcze inne kosmetyki z drogerii warto zwrócić uwagę podczas tej promocji, to zachęcamy was też do zajrzenia do naszego urodzinowego magazynu, w którym znalazł się przegląd hitowych produktów ostatniego 18-lecia. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 05:25

Zobacz także

Nasze propozycje