Poprzedni artykuł: To pierwszy taki rozświetlacz na rynku! Jego formuła zaskakuje Następny artykuł: Kim Kardashian zdradza sprawdzony trik na cienie pod oczami. Jest baje...

Nie zdążyłaś nic kupić na promocji w Rossmannie? Nic straconego! Tutaj też trwają obniżki cen

Makijaż, , tagi: podkład, promocje kosmetyczne
Promocja w drogerii Rossmann dobiegła końca, ale to nie znaczy, że to koniec kosmetycznych superokazji. Gdzie jeszcze trwają obniżki?

W drogerii Natura do 25 października trwa promocja na podkłady, pudry oraz korektory. Za każdy z wybranych produktów zapłacimy 30 procent mniej lub 40 procent mniej, jeśli jesteśmy posiadaczkami karty Natura. My dzisiaj skupiamy się na najlepszych podkładach.

Podkłady na promocji w drogerii Natura

Zima to doskonały czas na ekspermentowanie z podkładami. Jeśli ty jeszcze nie znalazłaś tego idealnego, powinnaś zajrzeć do drogerii Natura, gdzie jeszcze przez kilka dni możesz zaopatrzyć się w kilka produktów do maskowania niedoskonałości. Promocja dotyczy podkładów wybranych marek, do których zaliczamy: Kobo Professional, Sensique, MySecret, Ingrid, L'Oreal, Maybelline, AA, Astor, Pierre Rene, Wet n Wild, Rimmel, Smart Girls Get More.

Zobacz także:To pierwszy taki rozświetlacz na rynku! Jego formuła zaskakuje

Wybrałyśmy ponad 20 najlepiej ocenianych podkładów tych marek w naszym KWC. Większość z nich można kupić za mniej niż 20 zł, a niektóre są dostępne nawet poniżej 10 zł! W które podkłady szczególnie warto się zaopatrzyć na tej promocji? Podpowiedź znajdziecie w galerii :).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:58

Zobacz także

Nasze propozycje