Poprzedni artykuł: Horoskop urodowy: 20.06- 27.06.2016 Następny artykuł: Przedłużanie rzęs: dlaczego chcemy na co dzień wyglądać jak gwiazdy cz...

#PolishMountain hitem internetu. Górzysty manicure zahipnotyzował internautów

Zastanawiałyście się kiedyś, jak wyglądałyby wasze paznokcie, gdybyście użyły wszystkich lakierów do paznokci, jakie posiadacie, naraz? Nie musicie już tego sprawdzać. Zrobiła to za was vlogerka Cristine Rotenberg.

Cristine Rotenberg, autorka vloga Simply Nailogical podjęła się wyzwania rzuconego jej przez subskrybentów i stworzyła własną wersję komicznych paznokci bubble nails. Efekt? Ponad ośmiominutowy filmik, w którym dokumentuje proces powstania „górzystego” manikiuru. Zastanawiacie się pewnie, co kryje się z takim górzystym efektem. Otóż vlogerka postanowiła nałożyć na paznokcie u prawej ręki aż 116 warstw lakieru.

Po dwóch godzinach i nałożeniu 40 warstw jej niecierpliwość wzięła górę. Nie zaczekała na wyschnięcie poprzedniej warstwy, w efekcie czego – zmyła górkę lakieru i rozpoczęła realizację wyzwania od nowa. Ostatecznie nałożenie 116 warstw lakieru zajęło jej 12 godzin. Na paznokciach powstały gigantyczne kolorowe bańki, które vlogerka określiła mianem – jak sama nazwa #PolishMountain na to wskazuje – gór.

Po zakończeniu rzuciła wyzwanie internautom – jeśli komuś uda się osiągnąć podobny efekt, niech wrzuci na Instagrama zdjęcie z hashtagiem #polishmountain. Na odzew nie musiała długo czekać. Część internautek przyłączyła się do zabawy, publikując zdjęcia paznokci pomalowanych np. stoma czy pięćdziesięcioma warstwami lakieru. To oczywiście nic przy filmie Cristine, który w 12 dni zebrał ponad 10 milionów odsłon.

Wielu z nas brakuje cierpliwości, by odczekać na wyschnięcie dwóch warstw lakieru, o bazie i lakierze nawierzchniowym nie wspominając. Spokojnie, jesteśmy pewne, że górka z dziesiątek warstw lakieru nie przyjmie się na co dzień. Wszak wiadomo, że pełne krycie zapewniają dwie do trzech warstw, a gdybyśmy na paznokcie nałożyły więcej lakieru, zapewne pękłby i odpadł w jednym lub kilku kawałkach.

Osobiście nie brałybyśmy przykładu z vlogerki. Paznokcie muszą oddychać! Może tylko sobie to tak tłumaczymy, ale tak czy siak szkoda byłoby nam 12 godzin na manicure.

Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:57

Zobacz także

Nasze propozycje