Poprzedni artykuł: Wiemy, które czerwone szminki zasługują na uwagę. Szczególnie w walent... Następny artykuł: Mocno podkreślone brwi już są niemodne! Teraz stawiamy na naturalność...

Zagęszczone rzęsy... bez doklejania czy przedłużania! Takiego sposobu jeszcze nie było

Męczy cię codzienny makijaż oczu i rzęs? Rozwiązaniem może być... tatuaż i wcale nie chodzi nam o kreskę!

Nawet delikatnie podkreślone oczy są w stanie wyraźnie poprawić nasz wygląd - jednak uzyskanie takiego efektu wiąże się z koniecznością użycia co najmniej mascary. Niektóre kobiety są tym zmęczone i szukają drogi na skróty - coraz więcej z nich decyduje się na wykonanie makijażu permanentnego. Jednak i tutaj oferta jest coraz bardziej różnorodna - zobaczcie wariant, który gwałtownie zyskuje na popularności!

Lash Enhancement Tattoo to specjalna odmiana makijażu półpermanentnego, która pozwala uzyskać efekt wyrazistej oprawy oczu. Technika zabiegu przypomina nieco microblading brwi - za pomocą mikroostrza wprowadza się pigment w przestrzenie między rzęsami, tworząc cieniutką kreskę. Efekt jest podobny, jak w przypadki tightliningu - techniki nakładania eyelinera stosowanej przez Azjatki. Wypełnienie naturalnych przerw między rzęsami tworzy wrażenie, że jest ich więcej i są gęstsze niż w rzeczywistości - dzięki temu spojrzenie zyskuje na intensywności.

Tego typu tatuaż może być wykonany na dwa sposoby: "od góry", czyli na krawędzi górnej powieki lub "od spodu" - minimalnie poniżej linii rzęs. Nie jest to makijaż typowo permanentny, ale raczej półpermanentny - efekty utrzymują się przez 3-5 lat. Koszt jest wysoki - ceny za wykonanie takiego zabiegu zaczynają się od 400$ (ok. 1650 zł). Jednak biorąc pod uwagę czas, przez jaki cieszymy się efektem tego typu makijaż należy traktować jako inwestycję.

Co sądzicie na temat takiego tatuażu? Zdecydowałybyście się na taki makijaż?

Zobacz też: Idealna kreska dla początkujących - 6 zasad, które warto znać

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2020, 04:00

Nasze propozycje