Poprzedni artykuł: Najlepiej kryjące podkłady i dobrze matujące pudry kupisz teraz o poło... Następny artykuł: Ombre na rzęsach - idealny makijaż na wiosnę, który jest bardzo prosty...

Ten dodatek był już na butach, torebkach, a teraz się przenosi na... twarz!

Makijaż, , tagi: makijaż oczu
Pamiętacie super modne sandały z pomponami? A może bliższe wam były kolczyki z pomponami, które przyrównywano do pralinek? Teraz pompony przenoszą się do makijażu!

Czy też macie wrażenie, że kiedy tylko pojawiają się pierwsze wiosenne promienie słoneczne, na pierwszy plan zaczynają wychodzić pompony? Oglądaliśmy je już na sandałach, torebkach, kolczykach, bluzkach, a teraz makijażyści postanowili wykorzystać je do ozdabiania całej twarzy, albo konturowania za ich pomocą ust. Bywa że podkreślają nimi brwi czy powieki.

Polecamy:  Jedna zła decyzja i miesiące wstydu... Ten makijaż permanentny brwi śni nam się po nocach!

Co prawda na razie używają do tego pomponów wykonanych z materiału przypominającego gąbkę, ale być może niebawem pokuszą się o sięgniecie także o inne modele tych ozdób.

Jak zrobić makijaż z pomponami?

Nie ma co ukrywać, że to stricte artystyczny makijaż i raczej ciężko będzie go uświadczyć na ulicach, ale gdyby któraś z was chciała go odwzorować, to wystarczy wedle zwyczaju pokryć twarz podkładem i pudrem. Reszta zależy od wyobraźni. Jeżeli pompony chcemy umieścić na powiekach, wtedy ich nie malujemy, a jedynie przyklejamy ozdoby. Możemy użyć tego samego żelu, który stosujemy przy przyklejaniu brokatu. Podobnie rzecz się ma do brwi czy ust.

Polecamy:  Test redakcji: trwała, doskonale napigmentowana szminka nude, która nie wysusza ust

W naszej galerii znajdziecie kilka makijaży z pomponami stworzonych przez wizażystów. Czy myślicie, że się mylimy i ten trend ma szansę przyjąć się w życiu codziennym, czy jednak jest to ozdoba, która sprawdzi się jedynie podczas artystycznych sesji zdjęciowych? 

Polecamy:  Ćwiczenia i makijaż, które poprawiają wygląd oczu z opadającymi powiekami

Jeżeli wolicie klasyczny makijaż, sprawdźcie, jakie cienie do powiek warte są uwagi:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 07:58

Zobacz także

Nasze propozycje