Poprzedni artykuł: Nie kupiłaś nic w promocji -55% w Rossmannie? Inna drogeria też sprzed... Następny artykuł: Modny manicure na jesień? Popularne lakiery hybrydowe kupisz teraz w p...

Idealna pomadka nude istnieje! To efekt współpracy Wizaz.pl i AA Wings of Color

Z okazji 18-tych urodzin Wizaz.pl powstała szminka, której kolor wybrały same Wizażanki. Sprawdźcie, jak ją zdobyć.

W tym roku Wizaz.pl osiągnął pełnoletność! Z tej okazji powstał magazyn, w którym opisałyśmy kluczowe trendy XXI wieku i wiele podsumowań 18 lat rynku beauty w Polsce. Sukcesywnie pokazujemy wam także przeglądy kosmetyków, które na przestrzeni tych lat cieszyły się największą popularnością. Wyprawiliśmy nawet huczną imprezę urodzinową. Ale to jeszcze nie wszystko...

Urodzinowa pomadka Wizaz.pl i AA Wings of Color

Linia pomadek AA Wings of Color jest na rynku już od kilku tygodni, jednak z okazji 18-stki Wizaz.pl dołącza do niej nowy kolor o nazwie "18 lat Wizaz.pl"!
Jej odcień wybrały same Wizażanki w specjalnym plebiscycie na naszej stronie. Jest to jasny nude, który idealnie sprawdza się zarówno w delikatnym makijażu dziennym, jak i tym mocniejszym na wieczór.

AA Wings of Color 18. Wizazpl

Konsystencja pomadki Wizażu jest aksamitna. W formule znajdziemy mikronizowane pigmenty HD, które nadają ustom głębokiego i lśniącego koloru. Poza tym znajdziemy w niej olej
z owoców acai i krokosza barwierskiego oraz witaminy A, E i C, które sprawiają, że usta pozostają nawilżone i zregenerowane. Dzięki temu twarz wygląda bardziej promiennie.

Jak prezentuje się pomadka Wizaz.pl na ustach? Zobaczcie makijaż wykonany przez Magdalenę Pieczonkę podczas live'u na FB marki AA Wings of Color:

Pomadka w odcieniu o nazwie 18 lat Wizaz.pl jest już dostępna na rynku, wyłącznie w drogeriach Rossmann. Jej cena to 23,99 zł. Chyba, że kupicie trzy różne produkty do makijażu... Wtedy możecie skorzystać z promocji -55%.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:02

Zobacz także

Nasze propozycje