Poprzedni artykuł: Gdzie kupić pomadki L'Oreal x Balmain? W jednej z drogerii dostaniesz... Następny artykuł: Ten podkład jest lekki, a zapewnia efekt matowej skóry na wiele godzin...

Dlaczego warto korzystać z programów lojalnościowych sieci kosmetycznych?

Makijaż, , tagi: promocje kosmetyczne, Kontigo
Dziś postanowiłyśmy zadać sobie pytanie, czemu warto dołączać do programów lojalnościowych różnych sieci? Bo odpowiedź na pytanie „czy warto?” jest oczywista - dla wszystkich, którzy lubią zakupy!

Niedawno ruszył program sieci sklepów kosmetycznych Kontigo, #KontigoTEAM. Postanowiłyśmy się przyjrzeć korzyściom, które za sobą niesie!

 

Zwykle mając kartę otrzymujemy zniżki na różne grupy produktów (czasem jest to tylko kilka produktów). Znacznie rzadziej spotykamy się ze zniżkami na całe marki lub grupy produktowe. Należąc do #KontigoTEAM zawsze otrzymacie zniżkę co najmniej 30% na aż kilkaset różnych kosmetyków, zarówno do pielęgnacji, jak i makijażu! Jeszcze do końca stycznia możecie cieszyć się zniżką 50% na bestsellerowe produkty tego sklepu, np. kosmetyki do makijażu ust marki Moov czy szczotki do makijażu MOIA.

 

Aby zachęcić nas do dołączenia do #KontigoTEAM, sklep przygotował świetny prezent na powitanie: 10 zł zniżki na wszystko przy pierwszych zakupach (za co najmniej 30 zł, ale która z nas kiedykolwiek miała problem z wydaniem takiej kwoty w sklepie z kosmetykami?).

 

Czemu warto przyłączyć się do programu Kontigo?

- zawsze 30% zniżki na wiele artykułów;

- w styczniu aż 50% zniżki na wybrane kosmetyki i akcesoria;

- przy pierwszych zakupach 10 zł w prezencie

- co miesiąc zupełnie nowe produkty z szalonymi zniżkami.

 

Więc jeśli lubicie produkty marek takich jak: Biolove, You-niverse, Moov, MOIA, Mystik Warsaw, albo kosmetyki polecane przez samego Harrego J. – dołączajcie do #KontigoTEAM, a żadna promocja w Kontigo Wam nie umknie!

 

Więcej informacji o programie znajdziecie na stronie Kontigo w zakładce „TEAM”.

Promocji możecie też szukać na Facebooku i Instagramie.

 

PS.: Pamiętacie, że instalując aplikację Kontigo na swoim telefonie macie 40% zniżki na pierwsze zakupy, jeśli wydacie co najmniej 100 zł. Promocja obowiązuje do końca stycznia! Śpieszcie się, my już zrobiłyśmy swoje zakupy! 

 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje