Poprzedni artykuł: Błyszczące kosmetyki z drogerii już od 10 zł. Tak zrobisz makijaż sylw... Następny artykuł: Ślepo wierzysz nazwom podkładów? Tak może skończyć się kupowanie ich p...

Wielka promocja w drogerii na kosmetyki do makijażu - 1+1 za grosz!

Potrzebujecie nowych kosmetyków na sylwestra i karnawał? Sprawdźcie, gdzie czekają na was największe promocje.

Promocja 1+1 za grosz w Super-Pharm na kosmetyki kolorowe to doskonała okazja do zakupu ostatnich produktów, które będą wam potrzebne do wykonania makijażu na sylwestra czy inne karnawałowe imprezy. Tak naprawdę decydując się np. na dwie matowe szminki, drugą otrzymujemy praktycznie za darmo! Jest w czym wybierać. 

Promocja 1+1 za grosz w Super-Pharm - warunki

Oferta obowiązuje od 27 grudnia do 2 stycznia. Jak czytamy w gazetce, obejmuje ona takie marki jak: 

- Max Factor, Rimmel, Bourjois, Sally Hansen- za 1 grosz produkt tańszy lub w tej samej cenie. Produkt za 1 grosz dostępny na półce. Możliwość miksowania produktów w ramach wymienionych marek. Promocja nie dotyczy zestawów.

- Deborah - za 1 grosz produkt tańszy lub w tej samej cenie. Produkt za 1 grosz dostępny na półce. Promocja w obrębie marki. Produkty dostępne w wybranych drogeriach Super-Pharm.

- L'Oreal, Maybelline - za 1 grosz produkt tańszy lub w tej samej cenie. Produkt za 1 grosz dostępny na półce. Możliwość miksowania produktów w ramach wymienionych marek. Promocja nie dotyczy zestawów.

- Revlon, Pupa - za 1 grosz produkt tańszy lub w tej samej cenie. Produkt za 1 grosz dostępny na półce. Możliwość miksowania produktów w ramach wymienionych marek. Promocja nie dotyczy zestawów.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy posiadający kartę LifeStyle. 

Polecamy:  Po nałożeniu tego podkładu nie musicie używać pudru! Teraz kupicie go za kilkanaście złotych

Jakie produkty polecamy wam kupić w ramach tej promocji? Na pewno na uwagę zasługują supertrwałe matowe szminki, czyli Rimmel Stay Matte oraz Maybelline SuperStay Matte Ink, które utrzymują się na ustach przez kilka godzin bez poprawek!

W sylwestrową noc na pewno sprawdzą się też podkłady z promocji, np. Revlon ColorStay czy L'Oreal True Match

No i oczywiście nie możemy zapomnieć też o tuszach do rzęs. Nasi faworyci to Maybelline The Colossal Volum' Express oraz Bourjois Twist Up The Volume

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:49

Zobacz także

Nasze propozycje