Poprzedni artykuł: To ulubiony puder Wizażanek: 'Wygładza, dając efekt photoshopa'. Teraz... Następny artykuł: Ta kolekcja hybryd powstała we współpracy z ulubioną marką Wieniawy. T...

W Hebe ruszyła promocja 2+2! Można naprawdę sporo zaoszczędzić

Makijaż, , tagi: promocje kosmetyczne, Hebe
Na takie promocje warto czekać. W Hebe wystartowała bardzo opłacalna akcja 2+2. Podpowiadamy, co kupić, aby zaoszczędzić jak najwięcej!

Zwykle to Rossmann wiódł prym w organizowaniu promocji kosmetycznych. Nowe zasady początkowo wprawiały w spore zakłopotanie, ale ostatecznie promocja -55 procent przyjęła się lepiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Ale inna drogeria już depcze Rossmannowi po piętach. W Hebe wystartowała właśnie jedna z najlepszych możliwych promocji dla kosmetykomaniaczek :).

Promocja 2+2 w Hebe

Na czym polega promocja 2+2? W gruncie rzeczy na tym samym co 1+1. W tym przypadku musimy jednak kupić cztery różne produkty, z których dwa tańsze dostaniemy za dwa grosze. Najważniejsze jest to, że niezależnie od tego, o ile tańsze będą te produkty, i tak wliczają się do akcji promocyjnej drogerii Hebe, która trwa od 7 do 14 lutego. 

To oznacza, że na tych zakupach można naprawdę sporo zaoszczędzić. Wystarczy wybrać odpowiedni zestaw produktów, aby zapłacić nawet 120 zł mniej! W naszej galerii znajdziecie propozycje kosmetyczne, obok których trudno przejść obojętnie.

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje